• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Badanie Powłok

  ponad rok temu  09.01.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Innowacyjny rejestrator punktu rosy PosiTector Dew Point Meter Logger pozwala zdalnie mierzyć i rejestrować warunki klimatyczne w wybranym miejscu na konstrukcji bez troski o dostęp do prądu i bezpieczeństwo sprzętu - zasilanie bateriami umożliwia nawet 200 dni nieprzerwanej pracy, a szczelna i wytrzymała obudowa chroni rejestrator przed wodą, pyłem i wstrząsami, gwarantując klasę odporności IP65. PosiTector DPM L idealnie sprawdza się podczas kontroli przygotowania powierzchni zgodnie z normą ISO 8502-4.

  Wewnętrzna pamięć urządzenia pozwala na zapis 60 000 odczytów. Rejestrowane dane są pobierane bądź podglądane na bieżąco przy użyciu miernika PosiTector Advanced lub aplikacji PosiTector App, dostępnej do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android. Przy każdym pomiarze, wykonywanym w ustalonych przez operatora odstępach czasowych, zapisywane są m.in: wilgotność względna, temperatura punktu rosy oraz temperatury powietrza i powierzchni stalowej, do której przyciągany jest rejestrator. Wskaźniki Smart TrendTM ułatwiają identyfikowanie tendencji wzrostowych lub spadkowych mierzonych parametrów.

  W sprzedaży dostępne jest również opcjonalne zapięcie Kensington Security Slot, zabezpieczające rejestrator przed kradzieżą. Bezpośrednim dystrybutorem produktów marki DeFelsko w Polsce jest Agencja Anticorr Gdańsk.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...