Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  7 miesięcy temu  15.01.2019, ~ Administrator   

  Firma Polychem Coatings, część IFS Coatings, wprowadziła na rynek swoje trendy kolorystyczne dla powłok proszkowych na lata 2019-20.

  Nowe kolory farb proszkowych Polychem Powder Coating na lata 2019/20 składają się z czterech trendów, z których każdy ma własną paletę kolorów o niestandardowych nazwach: „Ponieważ jestem”, „Przyszłość jest tutaj”, „Wszystko w porządku” i „Jeden za wszystkich”.

  – Nasze palety trendów kolorystycznych są tworzone starannie, tak aby reprezentować to, co dzieje się aktualnie na świecie – powiedziała Lauren Bayer z firmy Polychem. – Od rosnącej tendencji do personalizacji, nieustannego wpływu technologii na nasze życie, do idei dobrobytu i zmieniających się oczekiwań społecznych, trendy kolorystyczne Polychem prezentują zarówno barwy, jak i efekty specjalne, które odzwierciedlają to, co najbardziej aktualne. To, co wydawało się futurystyczne raptem kilka lat temu, dzisiaj staje się głównym nurtem.

  Każdy kolor w palecie Polychem został starannie dobrany, aby reprezentować dany trend i dzięki temu można go zastosować zarówno razem w grupie kolorów, jak i samodzielnie. Opisy każdego z trendów, a także barwy, zdjęcia, a nawet krótki film, są dostępne w dziale kolorystycznym na stronie Polychem.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony