Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  ponad rok temu  23.04.2019, ~ Administrator   

  Miejsce: Poznań

  Data rozpoczęcia: 04.06.2019

  Data zakończenia: 07.06.2019

  Początek czerwca to tradycyjny termin targów Innowacje – Technologie – Maszyny Polska, w ramach których odbywa się m.in. Salon Surfex, czyli przestrzeń dla branży lakierniczej i obróbki powierzchni. Targi odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  ITM Polska to wyjątkowe miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką, przemysł przenika z technologią. Dodatkową wartością jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, szkoleniach i pokazach, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy, a w konsekwencji uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Temu służy m.in. Poligon Umiejętności Lakierniczych organizowany od lat przez czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe”. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu, to wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. Tylko na tej przestrzeni demonstracyjnej zapoznasz się z pracą ścian lakierniczych, pomp oraz aplikacji, a także spróbujesz sił w malowaniu. Poznasz i przetestujesz różne produkty.

  Już dziś warto zarezerwować sobie czas, zwłaszcza 5 czerwca, gdyż tego dnia odbywać się będą dodatkowo bezpłatne wykłady na tematy związane z lakierowaniem przemysłowym i obróbką powierzchniową. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na portalu lakiernictwo.net. Natomiast już dziś możesz zgłosić chęć uczestnictwa w wykładach. Wyślij swoje dane (imię, nazwisko, nazwa firmy) na adres: julian.ciesielski@lakiernictwo.net, a wyślemy Tobie bezpłatną wejściówkę na drugi dzień targów.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 4
   ZADOWOLONY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony