Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  12 miesięcy temu  12.08.2019, ~ Administrator   

  Fot. Technik laboratoryjny sprawdza proces produkcji farb w zakładzie AkzoNobel w Sassenheim.

  Fot. Technik laboratoryjny sprawdza proces produkcji farb w zakładzie AkzoNobel w Sassenheim.

  Bezchromianowy podkład gruntujący opracowany przez firmę AkzoNobel Aerospace Coatings został niedawno certyfikowany przez producenta samolotów Boeinga.

  Aerodur 2111 jest stosowany w połączeniu z systemem lakierów nawierzchniowych AkzoNobel i oferuje wyjątkową przyczepność. Produkt, który został zakwalifikowany zgodnie ze specyfikacją Boeinga, tworzy najbardziej trwały i ekologiczny system powłok zewnętrznych do samolotów Boeing, potencjalnie podwajając żywotność lakieru. Podkreśla to ciągłe dążenie firmy do uczynienia przemysłu lotniczego bardziej zrównoważonym.

  Unikalna kompozycja inhibitorów zastosowanych w Aerodur 2111 przewyższa jakościowo podkłady pierwszej generacji bez chromu, jest to szczególnie ważne w przypadku narażenia powłok na działanie wilgotnego i słonego środowiska.

  – Aerodur 2111 doskonale pokazuje, w jaki sposób nieustannie dążymy do opracowania innowacyjnych technologii, które wykraczają poza to, co zrobiono wcześniej – wyjaśnia John Griffin, dyrektor zarządzający firmy ds. powłok lotniczych. – W tym przypadku jesteśmy szczególnie dumni, że możemy zaoferować kolejny podkład gruntujący bez chromianów.

  AkzoNobel jest światowym producentem w dziedzinie powłok dla przemysłu lotniczego i kosmicznego, dostarczając wysokiej jakości produkty i technologie dla samolotów na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.aerospace.akzonobel.com.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony