Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  04.04.2018, ~ Administrator   

  Ciekawą propozycję z gamy wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi prezentuje firma Wagner. To pistolet PROTEC GM 1, który będzie można zobaczyć podczas tegorocznych Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE w Kielcach.

  Pistolet hydrodynamiczy PROTEC GM 1 to ulepszony następca znanego i sprawdzonego modelu G 15. Dzięki zastosowaniu aluminium pistolet ma niską wagę przy zachowaniu dużej stabilności i odporności. Ergonomiczna rękojeść z wyprofilowanym miejscem na kciuk zapewnia swobodną i niemęczącą pracę. Niska siła wyzwalająca powoduje, że spust działa bardzo gładko. Dodatkowa izolacja termiczna uchwytu umożliwia stosowanie podgrzewanych materiałów. W pistolecie zastosowano bardzo wydajny filtr paluszkowy, który może być wymieniony bez użycia dodatkowych narzędzi, ponieważ osłona działa również jako klucz do otwarcia obudowy filtra.

  Pistolet jest dostępny w dwóch wersjach:
  * PROTEC GM 1-350 do antykorozji i stosowania w systemie Airless o ciśnieniu do 350 barów, ze spustem na dwa palce,
  * PROTEC GM 1-530 do ciężkiej antykorozji i stosowania w systemie Airless o ciśnieniu do 530 barów, ze spustem na cztery palce.

  Działanie pistoletu można zobaczyć na filmie.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony