Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  KALENDARZ

  10 miesięcy temu  30.07.2019, ~ Administrator   

  Miejsce: Stuttgart, Niemcy

  Data rozpoczęcia: 22.10.2019

  Data zakończenia: 24.10.2019

  17. Międzynarodowe Targi Czyszczenia Części i Powierzchni Przemysłowych parts2clean odbędą się w dniach 22-24 października 2019 r. w centrum wystawowym w Stuttgarcie (Niemcy). – Jako światowe miejsce spotkań dla przemysłu, targi parts2clean nie tylko pokazują najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie części przemysłowych i czyszczenia powierzchni, ale także podkreślają najważniejsze trendy i oferują najlepsze rozwiązania – mówi Olaf Daebler, globalny dyrektor parts2clean w Deutsche Messe.

  Bogata oferta wystawców pozwala odwiedzającym z wielu różnych sektorów, takich jak przemysł zaopatrzenia samochodów i komponentów, technologia medyczna, inżynieria mechaniczna, przemysł lotniczy, inżynieria precyzyjna i mikrotechnika, optyka, elektronika i technologia powlekania, znaleźć potrzebne informacje w sposób szybki i łatwy. Niektóre z firm będą poszukiwać odpowiedniej inżynierii procesowej dla swojego zakładu, aby skutecznie usuwać cząstki stałe lub zanieczyszczenia, uzyskując spójne wyniki w celu spełnienia nowych, bardziej surowych norm. Inni będą bardziej zainteresowani technologią czyszczenia części wykonanych z nowych materiałów lub części o bardzo złożonej geometrii. Również popularne wśród odwiedzających będą rozwiązania do kontroli i monitorowania procesów czyszczenia, płukania i suszenia, a także systemy do sprawdzania i ilościowego określania stopnia czystości. Innym ważnym tematem jest automatyzacja operacji czyszczenia i związana z tym obsługa części, np. za pomocą robotów. W celu wszechstronnego lub selektywnego czyszczenia powierzchni w różnych sytuacjach, rośnie obecnie tendencja do stosowania procesów czyszczenia na sucho. Parts2clean odzwierciedla ten rozwój dzięki szerokiej gamie produktów, w tym systemów do czyszczenia strumieniem suchego lodu, czyszczenia plazmowego, laserowego, wykańczania wibracyjnego i czyszczenia sprężonym powietrzem. Kolejną kwestią o rosnącym znaczeniu jest inteligentna integracja procesów czyszczenia w sieciowych środowiskach produkcyjnych.

  W ramach targów zorganizowane zostanie także forum przemysłowe oraz zaplanowane są wycieczki z przewodnikiem. Trzydniowe Forum Przemysłu to wykłady i dyskusje na temat technologii, strategii optymalizacji procesów i kosztów, zapewniania jakości, zastosowań najlepszych praktyk oraz najnowszych trendów i osiągnięć.

  Zwiedzanie z przewodnikiem będzie oferowane w języku angielskim we wszystkie trzy dni trwania targów. Taka forma daje odwiedzającym możliwość zebrania informacji na temat konkretnych obszarów czyszczenia części i powierzchni przemysłowych. Zwiedzanie z przewodnikiem to także doskonała okazja biznesowa dla wystawców, którzy mogą zaprezentować swoje produkty i innowacje bezpośrednio wybranym wcześniej grupom docelowym na swoich stoiskach, co skutkuje dodatkowymi kontaktami i nowymi perspektywami sprzedaży.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony