• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  6 miesięcy temu  15.12.2021, ~ Administrator   

  Nowy kolor Pantone Very Peri (PANTONE 17-3938), który cechuje „odważna obecność” zachęca do osobistej inwencji i kreatywności. Według przedstawicieli marki to dynamiczny błękit, podobny do koloru kwiatów barwinka. Ma on także fioletowo-czerwone akcenty.

  Odznaczający się beztroską pewnością siebie i śmiałą ciekawością, ożywiający naszego twórczego ducha, dociekliwy i intrygujący odcień PANTONE 17-3938 Very Peri pomaga nam ogarnąć ten zmieniony krajobraz możliwości, otwierając nas na przyjęcie nowej wizji, gdy piszemy nasze życie na nowo. Dzięki wdzięczności, jako jednej z wielu cech, które reprezentuje kolor niebieski, dopełnionej nową perspektywą, która współbrzmi z dzisiejszymi czasami, kolor PANTONE 17-3938 Very Peri stawia przyszłość w nowym świetle.

  Żyjemy w zmieniających się czasach. Kolor PANTONE 17-3938 Very Peri jest symbolem globalnego ducha chwili i przemian, przez które obecnie przechodzimy. Wychodzimy z okresu intensywnej izolacji, nasze wyobrażenia i standardy zmieniają się, a nasze fizyczne i cyfrowe życie łączy się na nowe sposoby. Cyfrowy design pomaga nam rozciągnąć granice rzeczywistości, otwierając drzwi do dynamicznego wirtualnego świata, w którym możemy odkrywać i tworzyć nowe możliwości kolorystyczne. Wraz z trendami w grach komputerowych, rosnącą popularnością metaverse i rosnącą społecznością artystyczną w przestrzeni cyfrowej, kolor PANTONE 17-3938 Very Peri ilustruje syntezę współczesnego życia oraz to, jak trendy kolorystyczne w świecie cyfrowym przejawiają się w świecie fizycznym i vice versa.

  – Kolor Roku Pantone odzwierciedla to, co dzieje się w naszej globalnej kulturze, wyrażając to, czego ludzie szukają, na co odpowiedzią może być kolor – dodaje Laurie Pressman, wiceprezes Pantone Color Institute. – Stworzenie nowego koloru po raz pierwszy w historii naszego edukacyjnego programu kolorystycznego Pantone Color of the Year odzwierciedla globalną innowację i zachodzące transformacje. W miarę jak społeczeństwo uznaje kolor za kluczową formę komunikacji, sposób wyrażania i wpływania na idee i emocje, angażowania się i nawiązywania kontaktów, złożoność tego nowego odcienia niebieskiego z domieszką czerwonego fioletu podkreśla szerokie możliwości, jakie przed nami stoją.

  Obejmując cechy błękitu, a jednocześnie posiadając fioletowo-czerwony odcień, PANTONE 17-3938 Very Peri prezentuje energiczną, radosną postawę i dynamiczną obecność, która zachęca do odważnej kreatywności i pomysłowej ekspresji.

  O Kolorze Roku Pantone

  Proces wyboru Koloru Roku Pantone wymaga przemyślenia i analizy trendów. Aby dokonać wyboru każdego roku, eksperci od kolorów Pantone z Pantone Color Institute przeczesują świat w poszukiwaniu nowych wpływów kolorystycznych. Mogą one obejmować przemysł rozrywkowy i filmy w produkcji, podróżujące kolekcje sztuki i nowych artystów, modę, wszystkie dziedziny designu, popularne miejsca podróży, a także nowe style życia, zabawy i warunki społeczno-ekonomiczne. Wpływ mogą mieć również nowe technologie, materiały, tekstury i efekty, które wpływają na kolor, istotne platformy mediów społecznościowych, a nawet nadchodzące wydarzenia sportowe, które przykuwają uwagę całego świata. Od 23 lat Kolor Roku Pantone wpływa na rozwój produktów i decyzje zakupowe w wielu branżach, w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz, wzornictwie przemysłowym, a także na opakowania produktów i projekty graficzne.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata