• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Światowe, targowe premiery, ekologiczne technologie, rozwiązania podnoszące efektywność energetyczną oraz gwarantujące optymalizację procesów w lakiernictwie – nadchodzące targi PaintExpo będą miejscem prezentacji najnowszej oferty najważniejszych graczy w branży lakierniczej, innowacji i trendów dla przemysłu lakierniczego, branży powłok przemysłowych i zabezpieczeń powierzchni z całego świata, a także okazją do osobistych rozmów z producentami na ich stoiskach wystawienniczych.

  Obecność na targach to możliwość zdobycia informacji z pierwszej ręki na temat nowych linii produkcyjnych, kabin i komór lakierniczych, systemów i urządzeń do lakierowania, systemów aplikacji, pistoletów natryskowych, farb i lakierowów oraz technologii lakierniczych. Targi odbywać się będą tradycyjnie w Karlsruhe (Niemcy), w tym roku w dniach od 9 do 12 kwietnia. Bilety wstępu są już dostępne online na stronie organizatora.

  Polska na PaintExpo

  Bardzo interesująco zapowiada się oferta krajowych firm obecnych w tym roku w Karlsruhe. W gronie wystawców znajdują się ABC Colorex Sp. z o.o., AEREM Industry Sp. z o.o., Consus Sp. z o.o., Filters Engineering Sp. z o.o., Filtrilo Sp. z o.o., ECO-LINE Sp. z o.o., K.T.J. Kolor Sp. z o.o., NOVOL Sp. z o.o., Multichem Sp. z o.o., Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego, NanoSphere Sp. z o.o. i P.C. Systems Sp. z o.o.

  Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego będzie obecne na targach PaintExpo po raz pierwszy, a w jego ramach swoją ofertę zaprezentują firmy członkowskie.

  Bilety wstępu na targi

  Bilety wstępu zakupić można tylko online, po wcześniejszej rejestracji na stronie www.paintexpo.de. Bilet jednodniowy dostępny jest w cenie 30,00 EUR, bilet zniżkowy (dla uczniów i studentów) w cenie 20,00 EUR, a bilet na cały czas trwania targów w cenie 50,00 EUR.

  Informacji o targach udziela oficjalne przedstawicielstwo w Polsce: Targi Lipskie Polska Sp. z o.o., info@targilipskie.pl.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...