• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Kataforeza

  ponad rok temu  07.02.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Opatentowana technologia AquaEC® Flex Broad Bake Electrocoat firmy Axalta Coating Systems zwyciężyła w edycji 2023 Business Intelligence Group (BIG) Innovation Award za zapewnienie trwałej ochrony antykorozyjnej i elastyczności złożonym konstrukcjom pojazdów elektrycznych.

  Doroczny program nagród biznesowych wyróżnia organizacje, produkty i profesjonalistów, którzy w innowacyjny sposób wprowadzają w życie nowe pomysły. Axalta i kilka innych firm z całego świata zgłosiły swoje najnowsze technologie do rozpatrzenia. Nominacje zostały ocenione przez wybraną grupę liderów biznesu i kadry kierowniczej.

  − Axalta jest dumna z uzyskania tej nagrody, która stanowi kolejny dowód na naszą ciągłą innowacyjność i wydajność naszych produktów − skomentował Robert Roop, Chief Technology Officer firmy Axalta. − Nieustannie wprowadzamy innowacje dla naszych klientów. Zwiększony popyt na pojazdy elektryczne spowodował potrzebę stworzenia bardziej trwałego lakieru typu e-coat, który nakłada się z jednolitą grubością na skomplikowane konstrukcje pojazdów, zachowując jednocześnie wydajność produkcji. Nasza innowacja zapewnia, że krytyczne części, które przenoszą i chronią pakiety akumulatorów, są utwardzane termicznie z resztą ramy nadwozia, umożliwiając producentom samochodów współprodukcję pojazdów elektrycznych i spalinowych na tej samej linii produkcyjnej.

  Oprócz zaawansowanych właściwości utwardzania, AquaEC Flex umożliwia poprawę wyglądu, lepszą ochronę antykorozyjną krawędzi i zwiększoną elastyczność, dzięki czemu powłoka może zapewnić wyjątkową ochronę w złożonych projektach ram karoserii pojazdów elektrycznych, które są narażone na zmiany temperatury i wilgotności. Zapewnia również potencjalną oszczędność energii w standardowych samochodach z silnikami spalinowymi, ponieważ jest zbudowana z chemii nowej generacji, która oferuje kilka korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju w porównaniu z technologią poprzedniej generacji, w tym 60% niższą emisję lotnych związków organicznych i 15% mniejsze zużycie energii.

  − Innowacja jest kluczowa dla biznesu w dzisiejszym społeczeństwie. Jesteśmy zachwyceni, że możemy uhonorować firmę Axaltę, ponieważ daje przykład i poprawia życie tak wielu osób − podsumowała Maria Jimenez, dyrektor operacyjny Business Intelligence Group.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...