• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 2(148)/2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  2 miesiące temu  25.04.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Zespół TIGER Coatings Poland

  Zespół TIGER Coatings Poland

  10 lat TIGER Coatings Poland

  W lutym tego roku zespół TIGER Coatings Poland miał powody do świętowania. Firma celebrowała swoje dziesiąte urodziny i z tej okazji poczęstowała zespół pysznym tortem w stylu TIGERa. 

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w poniedziałek, 3 lutego 2014 roku, kiedy cztery osoby pracowały w dwóch małych pokojach – mówi Grzegorz Pogroszewski, dyrektor zarządzający i członek zarządu TIGER Coatings Poland, wspominając początki firmy w Polsce. – Mając zapasy magazynowe farb proszkowych wynoszące zaledwie 20 ton, realizowaliśmy do naszych klientów pierwsze zamówienia. 
  W ciągu dziesięciu udanych lat zespół znacznie się rozrósł i przeniósł do większego biura. Zwielokrotnione zostały również zapasy magazynowe, asortyment produktów, liczba klientów oraz przychody firmy. 
  – Nasza rocznica to świetna okazja, aby podziękować moim kolegom tu na miejscu, ale także w Austrii, za ich zaangażowanie i entuzjazm – stwierdził Grzegorz Pogroszewski. – Chcielibyśmy podziękować również wszystkim naszym klientom, partnerom biznesowym oraz dostawcom. Dziękujemy im za zaufanie, którym nas obdarzyli, i że są częścią sukcesu naszej firmy. 

  – Wspólnie udało nam się osiągnąć w Polsce fantastyczny sukces i co roku stale się rozwijać – dodaje Andreas Gassl, CEO i członek zarządu TIGER Coatings Poland, który udał się do Warszawy, aby uczcić okrągłe urodziny polskiej spółki. Powtórzył słowa podziękowania: – Świetny zespół, świetna praca, to wszystko dało nam w Polsce świetne wyniki. Idźmy dalej w tym duchu – bo jeśli dalej będziemy trzymać się razem i pracować wspólnie, wspierając się, to również razem odniesiemy sukces. 


  Tort kroją Andreas Gassl (po prawej) i Grzegorz Pogroszewski 

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...