• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 2(148)/2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  14 dni temu  07.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Dziesięć pawilonów pełnych innowacji dla przemysłu

  Targi ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów branży przemysłowej. W tym roku oferta najnowszych rozwiązań dla sektora przemysłowego zajmie aż dziesięć pawilonów. Nie zabraknie nowych stref łączących naukę i biznes. To tutaj w Poznaniu rozpoczyna się transfer wiedzy oraz innowacji do dynamicznie rozwijającego się rynku. Na targach ITM od lat śledzi się światowe trendy w przemyśle.

  Od targów ITM INDUSTRY EUROPE dzielą nas ostatnie tygodnie. W tym roku wydarzenie odbędzie się 4−7 czerwca 2024 r., tradycyjnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Światowej klasy wystawcy z zakresu obróbki metali, rozwiązań dla produkcji, automatyzacji i robotyzacji szykują nowoczesne maszyny, technologie oraz premierowe rozwiązania. 
  − Najbliższa edycja zapowiada się bardzo dobrze – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. − Już mamy wypełniony niemal cały teren MTP. W bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE, Modernlog i Subcontracting szykujemy aż dziesięć pawilonów. Tegoroczna ekspozycja swoim rozmachem na pewno zaskoczy i zostanie urozmaicona interaktywnymi przestrzeniami pokazowymi. Wsłuchując się w oczekiwania zwiedzających, znacznie powiększamy Salon Obróbki Powierzchni. Zaprosiliśmy do niego wiodące firmy tego sektora. 

  Salon Obróbki Powierzchni
  W ramach Salonu Obróbki Powierzchni będzie można na żywo zobaczyć ofertę maszyn i urządzeń do obróbki i ochrony powierzchni metali. Udział w strefie potwierdziło już blisko czterdzieści firm, w tym m.in.: Basf, Castor, Ecoline, EKO-BHL Tuszko, Indufinish. Uczestnicy będą mogli liczyć także na prezentacje poligonu lakierniczego przygotowane przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego” – patrona medialnego targów ITM INDUSTRY EUROPE.
  – Przygotowujemy program „szyty na miarę” – dodaje Anna Lemańska-Kramer. – Będzie dużo praktyki i prezentacji sprawdzonych rozwiązań. Wystawcy tej edycji z dużym wyprzedzeniem rezerwowali najbardziej dogodne dla siebie lokalizacje, co pozwoliło na zaplanowanie „mapy” ITM INDUSTRY EUROPE na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Cieszymy się, że kolejny raz będą z nami tworzyć to wydarzenie liderzy i wiele innych firm, które wyznaczają najwyższe standardy w branży przemysłowej. 

  Największa scena TECH w Polsce
  Po raz kolejny na targach ITM INDUSTRY EUROPE powstanie spektakularna, największa scena TECH w Polsce przygotowana przez DBR77 oraz Grupę MTP. 
  – Ekspozycja tym razem wypełni całą halę 5G, na którą zapraszamy: dostawców robotów, integratorów, a także dostawców software – zachęca do udziału w targach Katarzyna Szwarocka, Chief Marketing Officer z DBR77. – W jednym miejscu, w ramach Fabryki Przyszłości będzie można zobaczyć: roboty, startupy, Labirynt Produkcji, stanowiska AR/VR.
  W strefie DBR77 każdego dnia targów jej organizatorzy zapewnią inne atrakcje skierowane do osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami w przemyśle.
  – Atrakcje pierwszego dnia targów na razie trzymamy w tajemnicy, natomiast drugi poświęcimy dostawcom technologii, którzy na scenie opowiedzą o swoich najnowszych rozwiązaniach – dodaje Katarzyna Szwarocka. – Na stoisku pokażemy 20–25 stanowisk zrobotyzowanych wszystkich liczących się globalnych dostawców robotów, robotów mobilnych i AGV, systemów ERP. Stanowiska będą ustawione przy ścieżce prowadzącej przez labirynt, więc będzie można prześledzić cały proces produkcji i intralogistyki.  
  Na scenie DBR 77 nie zabraknie także kontynuacji tematyki startupowej. Przy współpracy z partnerami zostaną zaprezentowane najlepiej zapowiadające się rozwiązania rynkowe związane z produkcją (przede wszystkim z zakresu IoT). 

  Więcej informacji na www.itm-europe.pl

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...