• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  30.06.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Od 1 kwietnia swoją funkcję pełni nowy zarząd Grupy KANSAI HELIOS. Czterech dyrektorów wykonawczych połączyło swoje siły, aby wesprzeć strategię rozwoju Grupy KANSAI HELIOS. Silny nacisk na produkty i procesy przyjazne dla środowiska, zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, ciągłe badania i rozwój oraz inwestycje strategiczne stanowią duży krok w kierunku przyszłego sukcesu na rynku europejskim.

  W ostatnich latach HELIOS intensyfikuje działania na rzecz ochrony środowiska. Firma opracowała i zaprojektowała rozwiązania, które nie tylko chronią obiekty, ale także znacznie wydłużają ich żywotność. Wprowadzono nowe rozwiązania w zakresie powłok, które zmniejszają zużycie wszelkiego rodzaju zasobów, a także zmniejszono ślad węglowy produktów. Surowce z zasobów odnawialnych stopniowo zastępują materiały konwencjonalne. Energia jest wytwarzana w całości ze źródeł odnawialnych lub produkowana we własnych elektrowniach słonecznych. Procesy produkcyjne są stale ulepszane, aby zmniejszyć ilość odpadów i odpowiednio ponownie wykorzystać niektóre zasoby w procesie produkcyjnym. Rok temu uruchomiono inicjatywę pt. „Zmieniamy na zielone”, aby podnieść świadomość ekologiczną każdego pracownika, ponieważ nawet drobne działania w zakresie ochrony środowiska, takie jak zmniejszenie zużycia wody czy papieru, przyczyniają się do realizacji celu zrównoważonego rozwoju KANSAI HELIOS.

  Wszystkie te wysiłki nabierają jeszcze większego znaczenia wraz z powstaniem na początku kwietnia nowego zarządu Grupy KANSAI HELIOS. Składa się on z czterech dyrektorów wykonawczych, którzy nie tylko uosabiają dalszy strategiczny kierunek rozwoju HELIOS, ale także wyrażają bliższą współpracę z obydwoma udziałowcami KANSAI PAINT i MITSUI.

  W nowym zarządzie działają:
  Junichi Kajima, prezes, dyrektor wykonawczy,
  Mitsuru Masunaga, wiceprezes, dyrektor wykonawczy,
  Dietmar Jost, dyrektor wykonawczy,
  Bastian Krauss, dyrektor wykonawczy.

  Prezes Junichi Kajima postawił sobie za cel dalsze wzmacnianie mocnych stron KANSAI HELIOS i dodatkowo poprawianie jego rentowności. – Moją misją jest rozszerzenie i trwałe ulepszanie sukcesu firmy w przyszłości, a tym samym przyczynienie się do uczynienia Grupy KANSAI PAINT wiodącą firmą na świecie – stwierdził.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...