• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  03.01.2017, ~ Administrator   

  Francuski producent sprzętu malarskiego od 1925 roku, KREMLIN REXSON od zawsze należał do wytwórców rewolucjonizujących ofertę pistoletów natryskowych i pomp.
  Nowy pistolet natryskowy SFLOW™ AIRLESS powstał, aby ułatwić pracę lakierników, którzy często muszą radzić sobie z trudnymi warunkami przez wiele godzin.
  Pistolet staje się przedłużeniem ramienia operatora, gwarantując mu komfort i swobodę pracy. Jego lekka, ważąca zaledwie 590g konstrukcja pozwala obniżyć zmęczenie operatora i podnieść jego produktywność.
  SFLOW™ jest wyposażony w ruchome złącze rękojeści i bardzo lekki w obsłudze dwu- lub czteropalcowy spust. To urządzenie przyjazne użytkownikowi, ogranicza ryzyko zachorowania na RSI, nawet w intensywnym użytkowaniu i przy wysokim ciśnieniu pracy. Filtr w rękojeści wymienia się w prosty i szybki sposób.
  Nowy pistolet natryskowy SFLOW™ składa się z najwyższej jakości komponentów zapewniających mu trwałą wydajność i niezawodność. Równomierna powłoka to zasługa szerokiego wyboru kompatybilnych dysz: 64 dysz obrotowych Tip Top, 82 dysz płaskich i 36 dysz podwójnych SKILL, z których każda została indywidualnie przetestowana pod kątem wysokiej jakości rozpylania oraz powtarzalności.
  Szeroki zakres konfiguracji pistoletu oraz gotowe zestawy „Włącz i Maluj” odpowiadają na wszystkie potrzeby takich rynków, jak rynek budowlany, przemysłowy, czy transportowy oraz wielu innych.
  Wybór pistoletu natryskowego SFLOW™ o współczynniku przenoszenia 81% pomoże poprawić produktywność i dostępność wyposażenia, a także obniżyć emisję LZO oraz optymalizować koszty. Sięgnij po innowację i przenieś się na nowy poziom z nowym pistoletem natryskowym KREMLIN REXSON SFLOW™ AIRLESS. Praca nigdy nie była taka prosta!
  www.kremlin-rexson.com

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...