• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  4 miesiące temu  10.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma PPG ma nowego prezesa i dyrektora generalnego PPG Tima Knavisha, który te funkcje pełni od 1 października 2023 r. Zastąpił on Michaela McGarry'ego.

  - W imieniu zarządu PPG chcemy pogratulować Timowi i docenić znaczący wkład Michaela w przeprowadzenie PPG przez jedne z najtrudniejszych okresów w jej 140-letniej historii - powiedział Hugh Grant, niezależny główny dyrektor PPG, emerytowany prezes i dyrektor generalny Monsanto Company. - Przywództwo Michaela miało znaczący wpływ na rozszerzenie portfolio firmy i jej zasięgu na kluczowych rynkach wzrostu, wzmocniło pozycję PPG i ustawiło firmę na solidnej ścieżce przyszłego wzrostu i sukcesu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego. Patrząc w przyszłość, zarząd w pełni wspiera Tima i cały zespół PPG w ich pracy nad osiągnięciem przyszłego wzrostu i zwiększeniem wartości dla naszych akcjonariuszy.

  Knavish dołączył do PPG w 1987 roku w globalnej siedzibie PPG w Pittsburghu i przez 36 lat pracy w firmie piastował coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska.

  Tagi: PPG, prezes,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...