• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  8 miesięcy temu  13.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Hempel, globalny koncern produkujący powłoki lakiernicze ogłosił, że Michael Hansen zastąpi Larsa Peterssona na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego grupy. Funkcje obejmie 15 października br.

  Przed dołączeniem do firmy Hempel Hansen pracował w Maersk przez 19 lat na różnych stanowiskach, w tym wiceprezesa, globalnego szefa sprzedaży i marketingu. W maju 2017 roku został dyrektorem handlowym firmy Hempel.

  – Michael Hansen posiada rozległą wiedzę na temat firmy Hempel, jej rynków i klientów – powiedział Richard Sand, przewodniczący Rady Nadzorczej Hempel A/S. – Dzięki swoim zdolnościom przywódczym i znakomitym wynikom, które osiągnął, Michael pokazał, że jest idealnym następcą, aby przejąć stanowisko dyrektora generalnego i kontynuować podróż firmy Hempel. Bardzo się cieszę, że naturalnym wyborem nowego dyrektora generalnego grupy jest istniejący już lider z grupy Hempel.

  – Jestem naprawdę zaszczycony, że zostałem mianowany prezesem firmy Hempel, wyjątkowej, globalnej firmy – powiedział Michael Hansen. – Z ponad 7500 oddanymi współpracownikami obsługującymi klientów w ponad 100 krajach, silną kulturą opartą na wartościach, silną orientacją na klienta i silnym zaangażowaniem społecznym, Hempel jest firmą, w której wszyscy pracujemy razem, aby realizować naszą strategię i osiągać ambitne cele, jakie sobie postawiliśmy.

  Tagi: Hempel, prezes

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...