Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  3 miesiące temu  12.06.2019, ~ Administrator   

  Lars Petersson

  Lars Petersson

  Lars Petersson, wiceprezes wykonawczy i dyrektor operacyjny w Hempel, zastąpi Henrika Andersena na stanowisku dyrektora generalnego. Nastąpi to do 1 lipca 2019 roku.

  Lars Petersson dołączył do Hempel w marcu 2015 r. Od tego czasu osiągnął niezwykłe wyniki i był głównym motorem napędowym globalnej transformacji firmy w ramach zarządu.

  – Jego zdolności przywódcze i wyniki, które osiągnął, dowodzą, że jest właściwą osobą do podjęcia wyzwań jako dyrektor generalny i kontynuowania rozwoju firmy Hempel – mówi Richard Sand, przewodniczący Rady Dyrektorów Hempel A/S. – Fakt, że naturalnym wyborem prezesa i dyrektora generalnego grupy jest obecny lider Hempel pokazuje, że udało nam się stworzyć odpowiedni zespół przywódczy.

  Lars Petersson dziękuje zarządowi za zaufanie i jest gotowy na nadchodzące wyzwania. – Doświadczyłem tego jak wyjątkowa jest nasza firma – mówi. – Dzięki ponad 6 600 oddanym współpracownikom w 80 krajach, silnej kulturze opartej na wartościach, szczególnemu nastawieniu na klienta i zaangażowaniu społecznemu, jestem entuzjastycznie nastawiony i dumny z bycia częścią rodziny Hempel. Hempel to firma, w której wszyscy pracujemy razem, aby zrealizować naszą strategię i osiągnąć cele, które sobie wyznaczyliśmy.

  Hempel jest jednym z największych na świecie dostawców powłok malarskich dla segmentu dekoracyjnego, lądowego, morskiego, kontenerowego oraz jachtowego.

  Tagi: Hempel

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony