• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 4(36)/2005

  Aktualności i przegląd rynku

  Urządzenia Lakiernicze

  ponad rok temu  01.07.2005, ~ Administrator,   Czas czytania 6 minut

  Strona 4 z 4

  Doświadczenie, które posiada CEFLA w tworzeniu podobnych instalacji umożliwia zastosowanie całkowicie zautomatyzowanego sterowania, wypróbowanego i potwierdzonego pozytywnymi wynikami. Zastosowanie łańcuchów ze sterowaniem wykorzystującym sprzężenie zwrotne do regulowania podstawowych parametrów fizycznych (ciśnienie i temperatura), odpowiednio wzajemnie połączonych i wyregulowanych, gwarantuje osiągnięcie pożądanych założeń produkcyjnych.

  Ponadto, w przypadku doprowadzenia do oczyszczalni strumieni gazów wydalanych z kilku niezależnych od siebie linii, zastosowane oprogramowanie przygotowane jest do połączenia ich w jednej aparaturze, co pozwala na odczuwalne oszczędności na kosztach całej eksploatacji. W tym celu, przy pomocy elektronicznie kontrolowanych systemów mechanicznych, istnieje możliwość utrzymania w określonym zakresie ilości zanieczyszczonego powietrza oraz temperatury roboczej w odniesieniu do efektywnych potrzeb.

  Ewolucja, która nastąpiła dzięki realizacji i testowaniu dziesiątek urządzeń, pozwala dziś firmie CEFFLA Finishing na prezentację systemu spełniającego najbardziej surowe normy ochrony środowiska.

  Opisywane instalacje TIF pracują już w Polsce w branży meblowej (2 szt.), natomiast liczba spalarni działających w różnych gałęziach przemysłu (lakierowanie drewna, drukarnie, produkcja silników i transformatorów, obróbka tworzyw sztucznych, przemysł odzieżowy, chemiczny, skórzany i farmaceutyczny) przekroczyła 100 sztuk w całej Europie.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 4(36)/2005

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne