Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  7 miesięcy temu  21.10.2019, ~ Administrator   

  Po wprowadzeniu na rynek gamy wysokowydajnych podkładów Powder Coatings firmy AkzoNobel nawet złożone wyzwania związane z korozją stały się łatwe do rozwiązania. Nowa gama produktów Interpon Redox zapewnia maksymalną ochronę przed korozją. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów podłoży, powierzchni i środowisk.

  Długoterminowa wydajność jest najważniejsza dla projektantów, którym zależy na znalezieniu odpowiedniego systemu ochrony antykorozyjnej dla produktów stalowych. Na proces wyboru optymalnego rozwiązania wpływają jednak różne czynniki, takie jak zastosowany materiał, środowisko, na które jest narażony oraz szybkość z jaką może on ulec korozji. Interpon Redox pomaga uprościć ten często skomplikowany proces decyzyjny i oferuje klientom najlepszą możliwą ochronę przed korozją w każdych warunkach.

  – Interpon Redox polega na uproszczeniu ochrony antykorozyjnej – wyjaśnia Daniela Vlad, dyrektor zarządzająca Powder Coatings w AkzoNobel. – Wybór odpowiedniego podkładu dla odpowiedniego poziomu korozji może być o wiele bardziej złożony, niż mogłoby się wydawać. Dlatego nasze systemy Interpon Redox zostały opracowane tak, aby uwzględniały wszystkie zmienne, co znacznie ułatwia klientom wybór idealnego systemu powlekania. Interpon Redox jest najnowszym przykładem naszego wieloletniego wglądu w potrzeby klientów oraz aktualne trendy branżowe.

  Interpon Redox jest już dostępny w Europie, a na rynki w Azji i Ameryce Północnej zostanie wprowadzony w przyszłym roku.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.interpon.com

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony