Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  5 miesięcy temu  06.12.2018, ~ Administrator   

  Nowa powłoka proszkowa, która ułatwia klientom otrzymanie grubej struktury, została właśnie wprowadzona przez firmę AkzoNobel.

  Farba Interpon Coarse Texture Low-E, początkowo wprowadzana na rynek europejski, szczególnie dobrze radzi sobie z drobnymi wadami metalu, oferując jednocześnie większą wydajność energetyczną i produkcyjną w porównaniu z podobnymi produktami tego typu. Jest skierowana w szczególności do producentów szaf elektrycznych, sprzętu do ćwiczeń i mebli biurowych.
  – Jako światowy dostawca lakierów proszkowych zawsze szukamy innowacji i jesteśmy dumni z dostarczania innowacji naszym klientom – wyjaśnia Mark Reekie z firmy AkzoNobel. – Wizytówką tej nowej serii jest nazwa Low-E, znana jako „low bake”, co oznacza, że ​​można ją utwardzać w temperaturze 150-170°C, bez utraty jakości lub właściwości powłoki.

  Dodaje, że produkt na bazie poliestru jest idealny do wszelkich zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych wymagających szorstkiego wykończenia teksturowanego. Oprócz uzyskania jednolitego efektu w dowolnym kolorze, zapewnia również doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i światło.
  – Metal zazwyczaj musi być poddany obróbce mechanicznej i wygładzony przed nałożeniem błyszczącej powłoki, ale nawet wówczas pokażą się najdrobniejsze niedoskonałości powierzchni – kontynuuje Reekie. – Powłoki proszkowe o grubej strukturze dają wykończenie z wgłębieniami, dobrze wyglądają, mogą „ukryć” wszelkie niedoskonałości, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze związane z przygotowaniem i ochroną metalu. 
  Nowy produkt jest dostępny w sprzedaży w całej Europie w 46 najbardziej popularnych przemysłowych kolorach z palety RAL.

  Więcej informacji na temat farb proszkowych firmy AkzoNobel można znaleźć na stronie www.interpon.com

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony