• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  4 miesiące temu  21.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Włoski producent maszyn i produktów do obróbki powierzchni metalowych ALIT Technologies zaprezentował MAS-KING, swoją nową markę specjalizującą się w maskowaniu przemysłowym, która opiera się na innowacyjności, postępie i reagowaniu na potrzeby rynku farb i powłok.

  MAS-KING to marka działająca w sektorze maskowania powłok lakierniczych, a także innych obróbek powierzchni. Prezentuje gamę wysokiej jakości produktów, precyzyjnie zaprojektowanych i wyprodukowanych z nowoczesnych materiałów − reprezentując w ten sposób zaangażowanie ALIT Technologies w ochronę detali na wszystkich etapach przetwarzania.

  Nowa marka ma wizję międzynarodowego rozwoju możliwego dzięki globalnej sieci agentów ALIT Technologies.

  „Postęp i innowacja to dwa cele, do których należy dążyć zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym dla każdej solidnej i dynamicznej firmy – czytamy w nadesłanym oświadczeniu. − ALIT Technologies, podekscytowany swoją nową przygodą w świecie obróbki powierzchni, zaprasza wszystkich klientów do kontaktu z działem obsługi klienta i zapoznania się z funkcjami nowych produktów maskujących MAS-KING”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...