Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Drewno

  Lakiernictwo Ciekłe

  22 dni temu  21.07.2020, ~ Administrator   

  Axalta wprowadziła nową ofertę poliuretanowych powłok do drewna zaprojektowaną w celu ochrony i poprawy estetyki powierzchni drewnianych. Dodanie linii produktów Imron Industrial Wood oznacza oficjalną ekspansję Axalta na rynek poliuretanowych powłok do drewna. Póki co, firma rozszerza portfolio przemysłowe Imron w Ameryce Północnej.

  – Wprowadzenie kolejnego wysokowydajnego produktu Imron Industrial i ekspansja na ten nowy rynek to ważny kamień milowy dla Axalty – powiedział Dave Heflin, wiceprezes Axalta, Global Industrial Liquid Coatings. – Marka Imron Industrial zawsze kojarzyła się z wysoką jakością i wydajnością, i właśnie to otrzymają nasi klienci dzięki nowym produktom wśród poliuretanowych powłok do drewna. Te najwyższej jakości, trwałe produkty bez formaldehydu są odporne na uszkodzenia chemiczne i ścieranie. Można je nakładać różnymi metodami natrysku, zapewniając doskonałe czasy schnięcia i utwardzania. Klienci Imron Industrial mogą być pewni, że będą używać jednego z najbardziej innowacyjnych, trwałych i zrównoważonych produktów na dzisiejszym rynku.

  Ta nowa linia produktów jest przeznaczona do wewnętrznych powierzchni drewnianych i jest powszechnie stosowana do wykańczania mebli kuchennych/łazienkowych, stołów, krzeseł, mebli biurowych oraz wyrobów architektonicznych.

  Produkty poliuretanowe Imron Industrial stworzono w celu zapewnienia najwyższej jakości połysku, aplikacji i trwałości.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony