Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Dzięki wybudowaniu najnowocześniejszej fabryki w Chungli, klienci AkzoNobel Tajwan będą mieli dostęp do zaawansowanych technologii w sektorze farb proszkowych.

  W pełni zautomatyzowany zakład, który stanowi inwestycję o wartości 20 milionów euro, będzie przygotowany na rosnące zapotrzebowanie z sektorów budownictwa i architektury, części samochodowych, telekomunikacji, komponentów elektronicznych, mebli, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu sportowego i narzędzi.

  Po uruchomieniu nowy zakład przybliży firmę do realizacji postawionych celów w zakresie zrównoważenia zużycia energii i wody. Oczekuje się, że zmniejszy on zużycie energii o 30%, zwiększy wskaźnik ponownego wykorzystania wody do 60% i osiągnie zerową emisję VOC, a także stworzy bezpieczniejsze i zdrowsze środowisko pracy.

  – Pandemia COVID-19 wywołała wiele zamieszania na światowych rynkach – powiedział Fred Moreux, Director of Manufacturing, AkzoNobel Azja. – Inwestycja w nowy zakład w tym krytycznym momencie pomoże nam usprawnić nasz łańcuch dostaw, wyznaczając jednocześnie nowy punkt odniesienia dla lokalnego przemysłu farb i powłok.

  AkzoNobel w Chungli ma już fabryki produkujące farby dekoracyjne oraz specjalistyczne powłoki (powder coatings, packaging coatings and specialty coatings). Dodanie tej nowej fabryki farb proszkowych jest znaczącym momentem dla przemysłu tajwańskiego.

  – AkzoNobel działa na tajwańskim rynku od ponad 40 lat i jest znanym liderem w branży farb i powłok” – powiedziała Karen Yin, Director of Commercial Powder Coatings AkzoNobel. – Nowa fabryka to odpowiedź na oczekiwanie naszych klientów, aby dostarczać im rozwiązania dostosowane do potrzeb, a także dodatkowo wzmocni naszą pozycję lidera.

  Zgodnie z założeniami nowa fabryka farb proszkowych w Chungli rozpocznie działalność w trzecim kwartale 2021 roku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony