• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Po czterech latach od poprzedniej edycji, dostępne jest już najnowsze wydanie „Ogólnopolskiego Katalogu Rynku Obróbki Powierzchni”. A w nim m.in.: dane techniczne zakładów obróbki powierzchniowej w Polsce z podziałem na województwa, oferta producentów i dystrybutorów farb, urządzeń oraz akcesoriów lakierniczych. A także liczne artykuły branżowe.

  Od wydania poprzedniej edycji naszego katalogu świat zmienił się nie do poznania. Pandemia koronawirusa, skomplikowana sytuacja geopolityczna spowodowana bezprecedensową napaścią Rosji na Ukrainę, ale również postępująca degradacja środowiska naturalnego, a zwłaszcza emisja gazów cieplarnianych, to wszystko przełożyło się także na turbulencje w gospodarce światowej. Szczególnie gwałtowny wzrost cen nośników energii wpływa aktualnie na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Jak wiadomo, branża obróbki powierzchni jest bardzo energochłonna. Zatem temat optymalizacji pracy lakierni, choć przewija się już od paru ładnych lat, jest szczególnie istotny w obecnych czasach. Optymizacja nie polega na zastosowaniu najtańszych rozwiązań, lecz takich technologii i produktów, które zagwarantują wysoką jakość powłoki, przy ograniczeniu energii i innych zasobów, a dodatkowo wszystkie procesy będą jak najmniej uciążliwe dla środowiska.

  To właśnie m.in. o nowych technologiach, produktach i rozwiązaniach przyjaznych naturze dedykowanych branży obróbki powierzchniowej i przemysłowi lakierniczemu przeczytasz w tym najnowszym wydaniu „Ogólnopolskiego Katalogu Rynku Obróbki Powierzchni”.

  A jeżeli szukasz kooperantów – zakładów świadczących usługi, skorzystaj z naszej bazy, którą uaktualniliśmy, aby łatwiej znaleźć wykonawcę powłok lakierniczych, galwanicznych lub zakłady zajmujące się obróbką mechaniczną i chemiczną, zabezpieczeniem antykorozyjnym, czy usuwaniem powłok.

  Nową publikację możesz kupić za 95 zł lub wraz z zamówieniem prenumeraty otrzymasz gratis. Zamów już teraz

  Szczegóły: joanna.knopp@lakiernictwo.net.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...