• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  19.03.2020, ~ Administrator   

  Katarina Lindström dołączy 1 sierpnia 2020 r. jako dyrektor operacyjny do firmy Hempel, producenta powłok.

  Obejmując stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) Lindström będzie kluczowym członkiem zarządu Hempel, odpowiedzialnym za realizację strategicznego programu firmy pod względem działań operacyjnych, innowacji i zrównoważonego rozwoju.

  – Bardzo się cieszę, że witam Katarinę w naszym globalnym zespole – powiedział Lars Petersson, dyrektor generalny grupy Hempel. – Jesteśmy ambitną firmą o silnej tendencji wzrostowej. Naszym celem jest podwojenie obrotów Hempel w ciągu pięciu lat i jesteśmy na dobrej drodze ku temu. Chcemy przodować w branży pod względem innowacji rynkowych, zrównoważonego rozwoju i koncentrować się na potrzebach klienta. Jako dyrektor operacyjny, Katarina odegra w tym znaczącą rolę.

  W ramach długoterminowej strategii wzrostu Hempel dokonuje znacznych inwestycji w innowacje i zrównoważony rozwój, wzmacniając jednocześnie swój łańcuch dostaw i produkcję, szczególnie w regionie Azji i Pacyfiku

  Lindström ma bogate międzynarodowe doświadczenie biznesowe, kierownicze i produkcyjne od czasu pracy w Volvo Group, gdzie pracowała przez ponad 20 lat. W 2018 roku została prezesem ds. operacyjnych w Munters Group AB, światowym liderze w dziedzinie energooszczędnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie uzdatniania powietrza.

  – Hempel to firma o silnych wartościach i ambitnej strategii rozwoju – skomentowała Lindström. – Inwestuje w rozwiązania dla klientów, innowacje, rozwój pracowników i pragnie prowadzić zrównoważony proces w branży powłok. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę być częścią tego zespołu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony