• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia i relacje

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  14.12.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Firma NOVOL, polski producent farb i lakierów dla branży motoryzacyjnej oraz przemysłu, otrzymał tytuł "Przedsiębiorstwa Fair Play" w dziedzinie innowacji.

  Ideą konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do działania w sposób etyczny oraz kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

  W tym roku firma NOVOL została doceniana i nagrodzona za innowacyjne podejście do digitalizacji branży lakierniczej. Milowym krokiem było wdrożenie aplikacji N-family – programu lojalnościowego dla lakierników. Dzięki najnowszej aplikacji mobilnej zakupy materiałów lakierniczych marki NOVOL stały się jeszcze szybsze i prostsze. Uproszczono cały proces do kilku kroków, żeby można było szybko i wygodnie złożyć zamówienie.

  – Jest to kolejne, po otrzymanej wcześniej nagrodzie MobileTrends.pl, wyróżnienie, pokazujące że warto szukać, słuchać inspirujących pomysłów, które pojawiają się w zespołach, przekładać je na działania i skutecznie wdrażać w życie jako pakiet korzyści dla naszych partnerów rynkowych – mówi Filip Nowakowski, prezes firmy NOVOL. – Dziękujemy za tak cenne wyróżnienie Nie zwalniamy tempa i działamy dalej.

  Warto dodać, że ostatnio NOVOL był bardzo aktywny na wielu polach w branży lakierniczej. – Chcę podziękować swoim zespołom za zaangażowanie, inicjatywę oraz niesamowitą energię, którą wkładacie w organizowane przez nas wydarzenia branżowe – dodaje prezes. – Ostatni tydzień pokazał, jak dużo dobrego robicie dla branży lakierniczej: finały kolejnej edycji Mistrzostw Lakierników Spectral spotkały się ze świetnym odbiorem – sami uczestniczy mówili w bezpośrednich rozmowach, że była to nie tylko możliwość zbudowania relacji międzyludzkich, zdobycia nowych kontaktów, ale przede wszystkim zdobycia nowego doświadczenia oraz weryfikacji swych umiejętności wśród najlepszych specjalistów w tej dziedzinie z całej Polski. Chwilę później konferencja SPECTRALizm, w czasie której wspólnie ze znamienitymi prelegentami pochyliliśmy się nad zagadnieniami zyskowności i perspektyw dla branży warsztatów lakierniczych. Wysoce merytoryczne i wartościowe wystąpienia, inspirujące rozmowy kuluarowe, ale też serdeczna atmosfera tego wydarzenia pokazują, że warto było zaryzykować i podjąć trud organizacji pierwszego, pilotażowego spotkania tego typu, które w przyszłości ma duże szanse stać się platformą współpracy i integracji szeroko rozumianego środowiska naszej branży. I wreszcie gala Przedsiębiorstwa Fair Play, w czasie której otrzymaliśmy specjalną statuetkę za naszą innowacyjną aplikację.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne