• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  10.08.2021, ~ Administrator   

  Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją. Jednym z tegorocznych laureatów jest firma NOVOL, polski producent farb i lakierów.

  Konkurs ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw i instytucji najrzetelniejszych pod względem polityki zatrudnieniowej, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi.

  Jak podkreślają przedstawiciele NOVOLA, to dla firmy cenne wyróżnienie. Stanowi potwierdzenie wieloletniego zaangażowania w budowanie najcenniejszego zasobu, jakim jest kapitał ludzki.
  „Cieszymy się, że wdrażane przez nas rozwiązania pracownicze, inwestowanie w rozwój i bezpieczeństwo oraz innowacje w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, spotkały się z pozytywną oceną kapituły konkursowej” – można przeczytać w oświadczeniu.

  – Tytuł Solidny Pracodawca jest dla nas ważnym wyróżnieniem potwierdzającym to, że rozwijamy ciekawą wizję organizacji naszych zespołów. Stawiamy na nowoczesne metody współpracy, jesteśmy otwarci na wartościowe pomysły naszych pracowników oraz skuteczne wdrażanie nowych technologii cyfrowych wspierających nasze działania, otwierając kolejne szanse rozwojowe – skomentowali Filip Nowakowski, prezes zarządu oraz Paweł Olewiński, wiceprezes zarządu.

  Z tej okazji, w ramach promocji NOVOL na stronach Rynku Gazety Wyborczej ukazała się publikacja na temat firmy. Zachęcamy do przeczytania http://stronyrynku.pl/?p=1948

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...