• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  12.07.2022, ~ Administrator   

  Niemiecki producent powłok przemysłowych Mankiewicz został wyróżniony nagrodą TOP 100 Innovation Award, która jest wyrazem uznania dla skutecznego zarządzania i innowacyjności średnich przedsiębiorstw w regionie niemieckojęzycznym.

  Nagroda uwzględnia nacisk, jaki przedsiębiorstwa kładą na innowacyjność, zrównoważony rozwój, rzeczywisty wpływ na rynek oraz rozwój i ulepszanie produktów. Zespół naukowców pod kierownictwem prof. Dr. Nikolausa Franke z Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu oraz dziennikarza naukowego Ranga Yogeshwara wybrał 100 najlepszych firm z różnych branż i pogrupował pod względem wielkości.

  Podczas 29. ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 24 czerwca 2022 r. we Frankfurcie, Mankiewicz zakwalifikował się do grona najlepszych innowatorów 2022 r. i otrzymał 3. nagrodę w kategorii wielkości powyżej 200 pracowników.

  − Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych pracowników, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie powłok dzięki swojej pomysłowości, umiejętnościom i uważnemu słuchaniu naszych klientów − oświadczył Michael O. Grau, dyrektor zarządzający firmy Mankiewicz. − W końcu innowacje i wzrost mają miejsce tylko tam, gdzie każda zaangażowana osoba jest skłonna do kwestionowania, oceny i optymalizacji istniejących procesów pracy. Stworzenie procesów innowacyjnych nie jest trudne, ale prawdziwą sztuką jest wzbudzenie motywacji − i to od dawna udaje nam się wyjątkowo dobrze.

  Hamburska firma Mankiewicz została założona w 1895 roku i zatrudnia obecnie ponad 1500 pracowników w siedemnastu zakładach produkcyjnych na całym świecie. Ze względu na niedawną pandemię, jej uwaga skupia się obecnie na skutecznych powłokach antybakteryjnych, a także na rozwiązaniach dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...