Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  4 miesiące temu  30.05.2018, ~ Administrator   

  Rozpoczęła się produkcja w nowej fabryce farb proszkowych AkzoNobel w Changzhou w Chinach. Obiekt – jeden z największych tego typu na świecie – ma przyczynić się do dalszego umocnienia pozycji lidera na globalnym rynku farb proszkowych. Zakład w Changzhou dostarczać będzie szeroką gamę produktów Interpon i Resicoat, aby zaspokoić rosnący popyt na bardziej zrównoważone rozwiązania w zakresie powłok proszkowych. Najważniejsze rynki to branża motoryzacyjna, architektoniczna i ogólna. Inwestycja kosztowała prawie 40 milionów euro.

  – Chiny są dla nas regionem o wysokim priorytecie, a nowy obiekt jest częścią trwających planów optymalizacji naszej strategii produkcyjnej i inwestycyjnej, opartej na rosnącym popycie – wyjaśnia Ruud Joosten, dyrektor operacyjny AkzoNobel.

  – Nasze działania wykraczają poza produkcję – koncentrujemy się również na innowacjach, w dalszym ciągu dostarczamy zrównoważone rozwiązania dla naszych klientów w Chinach i na całym świecie – dodaje Daniela Vlad, dyrektor Powder Coatings firmy AkzoNobel. – Nowy zakład pomoże nam rozwinąć Changzhou w centrum przemysłu farb proszkowych w Chinach.

  AkzoNobel dostarcza farby proszkowe do ponad 30 000 klientów na całym świecie, obejmując kilka segmentów rynku. Zakład w Changzhou wyprodukuje prawie kompletny asortyment, obsługując klientów w całym wschodnim regionie kraju, oferując produkty do sprzętu AGD, architektury, motoryzacji, mebli, IT i ogólnych zastosowań przemysłowych. Dostarczy również produkty klientom z branży motoryzacyjnej w całym kraju.  

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony