Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Drewno

  ponad rok temu  22.09.2017, ~ Administrator   

  Znana brazylijska marka designerska Florense wygrała nagrodę magazynu „Casa Vogue Design” przedstawiając kuchnię wykonaną z wykorzystaniem farby o efekcie utlenionej stali firmy ICA Group.

  Miejska dusza, nowoczesny styl i bardzo wyrazisty efekt imitacji materii. Z mariażu kuchni Oxidado Niquel z linią lakierów Urban Matter powstaje efekt nowoczesny i wyrafinowany, realistyczny i niedoskonały.
  Florense czyni z jakości swoją misję i decyduje się na proces rzemieślniczy, dzięki któremu każdy model jest unikatowy, ponieważ został poddany ręcznej obróbce. Stanowi ona wartość dodaną dla prestiżowego produktu, który zaspokaja popyt na meble wysokiej klasy, oferujące oryginalne rozwiązania wizualne, kompletnie różne od dotychczas dostępnych na rynku. Nawierzchnia z utlenionej stali jest głównym trendem 2017 roku.

  Grupa ICA jest dumna, że jej produkty mogły przyczynić się do wielkiego sukcesu Florense, dzięki współpracy z brazylijską firmą Tecbril - dystrybutorem lakierów ICA w Brazylii.
  – Strategia Tecbril polega na zaoferowaniu rynkowi brazylijskiemu innowacyjnych rozwiązań o wysokiej jakości do lakierowania drewna, mebli, szkła i tworzyw sztucznych – wyjaśnia Claudio Barbosa, dyrektor Tecbril. – Produkty ICA leżą u podstaw sukcesu odniesionego przez Florense dzięki zastosowaniu nawierzchni Oxidado Niquel, co potwierdza fakt, że część rynku brazylijskiego jest gotowa do przyjęcia rozwiązań o wysokiej jakości i zgodnych z modą, zapoczątkowanych przez ICA Solutions Group.
  – Florense chce być w czołówce graczy rynkowych dzięki stosowaniu innowacyjnych produktów, spełniających wymagania funkcjonalności i zapewniających idealne wykończenie – dodaje Paulo Corradi, prezes Florense. – W ICA znaleźliśmy nawierzchnię Oxidado. To nowatorska propozycja, która wpisuje się w filozofię Florense także w odniesieniu do wyrobów rzemieślniczych, wysoce zindywidualizowanych i fachowo wykonanych ręcznie.

  Źródło: ICA Group

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony