• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Budownictwo

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  28.07.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Renowacja elewacji budynku biurowego w południowej Kalifornii zdobyła nagrodę Metal Architecture Design Award 2020 w kategorii Renovations and Retrofit.

  Architekci oceniający nagrodę docenili całościowy projekt renowacji za „odtworzenie i przywrócenie pierwotnego zamierzenia projektowego” oraz za „dumę z tak dobrze wykonanej pracy”.

  Wykonawca powłok Stuart Dean Company zastosował powłokę NeverFade Metal z Kynar Aquatec, aby nadać 45-letniej, 18-piętrowej konstrukcji z anodyzowanego aluminium nową, czystą, fabryczną powłokę i wydłużyć żywotność o kolejne 30 lat.

  – Oryginalna aluminiowa powłoka zewnętrzna wykazywała zaawansowane oznaki korozji i wżerów, przez co nie chroniła już konstrukcji przed promieniowaniem ultrafioletowym i substancjami korozyjnymi przenoszonymi przez wodę – powiedział Chris Incorvaia, krajowy menedżer ds. renowacji elewacji w firmie Stuart Dean Company. – Chociaż początkowe zapytanie ofertowe dotyczące projektu wymagało zastosowania systemu powłokowego na bazie rozpuszczalnika, wiedzieliśmy, że zastosowanie powłoki wodnej pozwoli nam zminimalizować zakłócenia w pracy najemców budynku, skuteczniej wykonać zadanie i zagwarantować długoterminową wydajność.

  Powłoki renowacyjne do elewacji NeverFade z żywicą Kynar Aquatec PVDF to wodorozcieńczalny, nakładany w terenie system powłok o niskiej zawartości LZO, który zapewnia doskonałe wykończenie fabryczne. Jego zaawansowana formuła została opracowana z myślą o ekstremalnej ochronie przed promieniowaniem UV, a także odporności na glony, grzyby, ścieranie, zbieranie brudu i plamy.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...