• Reklama
  A1 multichem 21.11-31.01 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  26.02.2020, ~ Administrator   

  Firma Masklogik Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie poinformowała o wyróżnieniu przez miesięcznik „Forbes”, który umieścił ją na 714. miejscu w ogólnopolskim rankingu Diamenty Forbesa (i na 31. miejscu w rankingu firm w województwie małopolskim).

  W wydaniu miesięcznika „Forbes”, który pojawił się na rynku 31 stycznia, znalazła się edycja rankingu najlepszych polskich firm, czyli Diamenty Forbesa 2019.

  Co to są Diamenty Forbesa? Jak piszą pomysłodawcy rankingu, „to najważniejsze na polskim rynku zestawienie firm, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach. Co roku prezentujemy 1,5-2 tysiące firm, które dynamicznie się rozwijają, jednocześnie zachowując wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych. Ranking zbudowany jest w oparciu o twarde dane pod nadzorem niezależnego eksperta – firmy Bisnode, europejskiego lidera w gromadzeniu, opracowywaniu i dostarczaniu informacji gospodarczej. Jej analitycy wycenili przedsiębiorstwa, stosując tak zwaną metodę szwajcarską, biorącą pod uwagę zarówno wartość majątku firmy, jak i zyski z ostatnich lat. Ranking zestawiony jest w trzech kategoriach – firmy o rocznych przychodach powyżej 250 mln zł, o przychodach pomiędzy 50, a 250 mln i wreszcie te z przychodami 5-50 mln złotych”.

  Firma Masklogik jest producentem i dystrybutorem profesjonalnych systemów maskujących dla wszystkich powłok powierzchniowych, takich jak powłoki proszkowej, ciekłej, uzyskiwanej w procesie anodowania i galwanizacji, kataforezy, czy chromowania. Od ponad 10 lat Masklogik zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy produktów do maskowania, jak: zatyczki, osłonki malarskie, taśmy, haki, wężyki i etykiety, które są sprzedawane na całym świecie. Projektuje i realizuje również stanowiska do montażu, magazyny grawitacyjne, przenośniki rolkowe, wózki, regały, stoły i stacje robocze. Jest także dostawcą systemów i technologii lakierniczych.

  Więcej na https://www.masklogik.pl/

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...