• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  4 miesiące temu  07.12.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Radość życia, ziemiste minerały i mglista elegancja charakteryzują nadchodzące trendy kolorystyczne zaprezentowane przez producenta farb ciekłych Mankiewicz w kolorach roku 2024: Embrace in Orange, Undated i Fog. Te trzy odcienie odzwierciedlają uczucia świata poddanego szybkim zmianom i niepokojącym wydarzeniom.

  • Embrace in Orange to hołd dla radości życia i opanowania. Pomarańczowy rozjaśnia nastrój i jest synonimem towarzyskości, zjednoczenia, kreatywności i radości życia.
  • Undated to urok nieregularności z mineralnymi i ziemistymi odcieniami, takimi jak glina, kreda i kamień, które charakteryzują współczesny styl projektowania. Niedoskonałość jest tu postrzegana jako wyjątkowy element, który wyraża otwartość i tolerancję. Odcień, który waha się od nowoczesnego i sportowego do wyrafinowanego i eleganckiego.
  • Fog to elegancja powściągliwości z delikatnym perłowym efektem, który przekształca otaczające środowisko w spokojny i cichy świat. Stonowany odcień, który oferuje niemal nieograniczone możliwości projektowania.

  Mankiewicz to jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości systemów powłokowych do seryjnej produkcji przemysłowej w przemyśle ogólnym, lotniczym i motoryzacyjnym. Obecnie ponad 1500 pracowników jest odpowiedzialnych za tworzenie produktów, które w dłuższej perspektywie chronią, ulepszają lub dodają funkcjonalność dóbr konsumpcyjnych i kapitałowych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne