• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  3 miesiące temu  24.08.2022, ~ Administrator   

  Francuski luksusowy dom mody i firma Louis Vuitton zaprezentował niedawno swój najnowszy dodatek − torbę w kształcie puszki po farbie. LV Paint Can Bag, zaprojektowana przez nieżyjącego już projektanta mody Virgila Abloha, została zauważona podczas pokazu mody męskiej na jesień/zimę 2022 roku.

  Torba o wartości 2850 dolarów jest „wystarczająco pojemna”, aby pomieścić dwa telefony i inne przedmioty osobiste. Jest również dostępna w sześciu kolorach, w tym zielonym, fioletowym, błękitnym, czerwonym, żółtym i pomarańczowym.

  Stylizowana na prawdziwą puszkę farby, torba posiada metalową rączkę do trzymania powlekanego płótna i korpusu z bydlęcej skóry. Zawiera jedną główną komorę z otwieraną zakładką. Ekskluzywna torba została opisana przez firmę jako „szalenie kreatywna alternatywa dla konwencjonalnej torby”.

  Ozdobiona logo domu mody, zewnętrzna „puszka farby” posiada również nadruki przypominające prawdziwą puszkę farby, takie jak ostrzeżenie „Handle With Care” (Zachowaj ostrożność), szczegóły kolorów i znak łatwopalności.

  Jednak torba podzieliła fanów mody w mediach społecznościowych, niektórzy nazwali akcesorium okropnym lub śmiesznym, podczas gdy inni chwalili pomysł.

  Louis Vuitton przypisuje projektowi puszki z farbą i innym projektom w ostatniej kolekcji „ideologię Boyhood” Abloha, czyli widzenie świata oczami dziecka. „Przez taki pryzmat, membrana pomiędzy rzeczywistością a wyobraźnią nie istnieje. Marzenia mogą się spełnić” − czytamy w notatkach z pokazu.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...