• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  6 miesięcy temu  30.08.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  PPG ogłosiło Limitless Kolorem Roku 2024. Ten współczesny odcień miodowego beżu oferuje nieskończone możliwości projektowania i stylizacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, produktów konsumenckich i zastosowań przemysłowych. Stonowany, wyrafinowany i uspokajający, Limitless odzwierciedla zmianę preferencji konsumentów w kierunku cieplejszych, mniej nasyconych kolorów we wszystkim, od samochodów po elementy architektoniczne.

  Wraz z tym charakterystycznym odcieniem, eksperci kolorystyczni PPG wybrali paletę ponad 40 uzupełniających się odcieni, zorganizowanych w trzech różnych paletach kolorów. Pierwsza zawiera delikatne, ugruntowane kolory; druga obejmuje ziemiste zielenie, kwiaty i energetyzujące błękity; a trzecia to piękna mieszanka zabawnych i dramatycznych kolorów.

  Limitless, w połączeniu z kolorami z tych palet, wydaje się bardzo ciepły i kojący, a jednocześnie wysoce wyselekcjonowany i elegancki. Razem kolekcja opowiada nadrzędną historię o tym, jak prądy kulturowe przesuwają się w kierunku optymizmu, kreatywności i introspekcji.

  − Limitless jest wystarczająco odważny, aby służyć jako wiodący, podstawowy kolor, a jednocześnie ma esencję neutralną, aby działać w roli pomocniczej − powiedział Ashley McCollum, menedżer ds. marketingu PPG i globalny ekspert ds. kolorów, Architectural Coatings. − Przewidujemy, że w przestrzeni architektonicznej szybko stanie się jednym z najnowszych kolorów neutralnych ze względu na swoją wszechstronność.

  Limitless współgra zarówno z ciepłymi, jak i chłodnymi odcieniami, takimi jak cieniowana biel, delikatne pastele, neutralne kolory ziemi i odważne, jasne odcienie. Kolor ten dobrze komponuje się również z popularnymi czarnymi i mosiężnymi odcieniami metalu oraz srebrnymi i brązowymi wykończeniami.

  − Na całym świecie obserwujemy odejście od chłodniejszych, głęboko nasyconych tonów na rzecz jaśniejszych, cieplejszych odcieni czerwieni, żółci i beżu − powiedziała Vanessa Peterson, globalna liderka PPG ds. stylizacji kolorów, Industrial Coatings. − Dla projektantów produktów, którzy chcą wyróżnić i wykorzystać modne, łagodne odcienie, Limitless ma nieskończoną liczbę zastosowań, aby wprowadzić powiew nowoczesności, od wyszukanego po figlarny.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...