Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  8 miesięcy temu  31.01.2020, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Idea przemysłu 4.0 towarzyszy od lat ekspozycji ITM Industry Europe. Pod tym kątem aranżowana jest przestrzeń wystawiennicza czerwcowych targów. Nowoczesne technologie i pracujące maszyny przyciągają tłumy profesjonalistów. Znamy już liderów, którzy zaprezentują swoją ofertę.

  Obrabiarki i narzędzia do obróbki metali, obróbka blach, automatyka i robotyka, zaawansowane technologie pomiarowe – te gałęzie przemysłu każdego roku na ITM INDUSTRY EUROPE są silnie reprezentowane przez kluczowych producentów i dystrybutorów o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Ich rozwiązania można m.in. śledzić w trakcie tzw. ścieżek zwiedzania towarzyszących targom.

  Ścieżki zwiedzania i wyścig o złoto
  Trasa ścieżek wiedzie przez stoiska wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0.
  - Zachęcamy do tego projektu firmy, które postawiły na automatyzację produkcji w duchu smart. Dzięki udziałowi w ścieżkach zwiedzania mogą swoją ofertę przedstawić potencjalnym klientom poszukującym konkretnych, dedykowanych profilowo rozwiązań. Co roku ścieżki cieszą się dużym powodzeniem. Wytyczony szlak w towarzystwie profesjonalnego przewodnika – eksperta branży przemysłowej pozwala trafić bezpośrednio do odpowiednich firm – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. 
  Formuła wycieczki nie tylko umożliwia skorzystanie z fachowych porad, bezpośredni kontakt z dostawcami najnowszych technologii, ale też dzięki uporządkowanej tematycznie trasie pozwala gościom targowym zaoszczędzić czas. Uczestnicy tego niecodziennego spaceru odwiedzają stoiska wybranych firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu. Swoje rozwiązania mogą tu zaprezentować zarówno duże, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Osoby, które chcą uczestniczyć w ścieżkach zwiedzania korzystają z wcześniejszych zapisów, co pozwala na wygodne i dokładne rozplanowanie swojego pobytu na targach. Niezależnie od szlaku ścieżek zwiedzania, na poszczególnych stoiskach wystawcy co roku prześcigają się w aranżacjach, przyciągają nowymi produktami a także eksponują szczególnie prekursorskie rozwiązania nagrodzone Złotym Medalem MTP.
  - Złoty Medal MTP to prestiżowa nagroda, którą chciałaby się pochwalić niejedna firma. Spełnienie jednak surowych regulaminowych kryteriów jest trudne. Dlatego na ITM INDUSTRY EUROPE Złotym Medalem mogą poszczycić się tylko ci wystawcy, których produkty faktycznie są nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Na ten moment trudno powiedzieć z jakich gałęzi przemysłu będzie najwięcej laureatów, ponieważ na zgłoszenia czekamy jeszcze do kwietnia – przekonuje Anna Lemańska-Kramer.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ noname 1 8 miesięcy temu wzniosłe hasła a na targach pustki
   oceń komentarz zgłoś do moderacji
  do góry strony