• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  09.08.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Firma MORAD Sp. z o.o. po wieloetapowych kontrolach uzyskała od Stowarzyszenia Kontroli Jakości Przemysłu Lakierów, Farb i Powłok QUALICOAT z Zurychu licencję o numerze 1529. Uzyskanie tej licencji jest potwierdzeniem posiadania i promowania najwyższego standardu jakości lakierowania powierzchni aluminiowych w firmie MORAD. Odbiorcy profili aluminiowych wytwarzanych przez MORAD otrzymują więc produkt najwyższej jakości zapewniający długotrwałą wartość użytkową, potwierdzoną międzynarodowym certyfikatem QUALICOAT SEASIDE.

  Najwyższy standard jakości lakierowania aluminium

  QUALICOAT to jeden z najbardziej liczących się w Europie znaków jakości dla powłok malarskich, w tym proszkowych, zabezpieczających architektoniczne wyroby z aluminium. Standardy QUALICOAT SEASIDE wytyczają warunki jakościowe konieczne do spełnienia przez powłoki proszkowe i są gwarancją najwyższej jakości produktów.

  Organizacja działa w obszarze zmian regulacji w branży budowlanej na rzecz wysokiej jakości wyrobów budowlanych, stymulując komunikację pomiędzy inwestorami a firmami zajmującymi się z jednej strony produkcją, a z drugiej montażem aluminiowych konstrukcji budynków. Można powiedzieć, że QUALICOAT uosabia ideę jakości powłok lakierniczych na elementach wykonanych z aluminium w architekturze. Logo QUALICOAT można stosować jedynie w licencjonowanych malarniach.

  Posiadanie licencji QUALICOAT SEASIDE świadczy o wysokich standardach malowania proszkowego w lakierni MORAD.

  Wysoka jakość lakierowanych produktów

  Powłoki ochronne mają decydujący wpływ na trwałość użytkową wyrobów aluminiowych przeznaczonych do wieloletniej eksploatacji w zastosowaniach architektonicznych, często w miejscach o podwyższonym zagrożeniu korozyjnym. Aluminiowe fasady budynków, drzwi, okna, lamele zewnętrzne muszą dobrze wyglądać podczas wielu lat użytkowania i w możliwie jak najmniejszym stopniu zmieniać swój wygląd. Koszt właściwego wykonania powłok ochronnych na aluminiowych elementach stanowiących elewację budynku to jedynie niewielka część kosztu wykonania całej konstrukcji, decydując jednocześnie w 100% o efekcie wizualnym mającym podstawowe znaczenie dla odbioru całej inwestycji przez inwestora i późniejszych użytkowników. Dlatego też tak istotne jest wykonywanie powłok chroniących elementy architektoniczne z zastosowaniem sprawdzonych procedur systemu jakości QUALICOAT gwarantującego wykonanie najwyższej jakości powłok ochronnych zgodnie z najlepszymi standardami światowymi w tym zakresie.

  Więcej informacji TU https://morad.pl/

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...