Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Drewno

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  03.07.2019, ~ Administrator   

  Dzięki MaestroHue – cyfrowemu systemowi dopasowywania kolorów powłok do drewna firmy AkzoNobel, można szybciej i precyzyjniej przygotować odpowiednią farbę.

  MaestroHue to kompletny system kolorów, który daje dystrybutorom narzędzie pozwalające na dopasowanie praktycznie każdego koloru z dużą dokładnością. System, który jest szybki i łatwy w użyciu oznacza, że ​​klienci już nie muszą mieszać kolorów ręcznie, co skraca czas realizacji i znacznie zmniejsza ilość odpadów. Po dopasowaniu koloru klient może zapisać odpowiednią formułę do wykorzystania w przyszłości.

  – Nasz nowy system MaestroHue umożliwia szybszy proces przygotowania mieszanki z wyjątkową dokładnością odwzorowania kolorów – powiedział Anthony Woods, dyrektor ds. marketingu w AkzoNobel ds. powłok drewnianych. – System został stworzony z myślą o dystrybutorach i doskonale nadaje się do zwiększenia wydajności mieszalni farb.

  Jakie są korzyści? Ręczne przygotowanie farby nie tylko zajmuje więcej czasu, ale także utrudnia powtarzanie dokładnie tej samej mieszanki tego samego koloru. Jedną z kluczowych zalet MaestroHue jest to, że formulacje klientów mogą być przechowywane w bibliotece oprogramowania do wykorzystania w przyszłości, eliminując błędy kolorystyczne i zapewniając powtarzalność powłok.

  MaestroHue został specjalnie opracowany tak, aby zapewnić gwarantowaną zgodność barw i dostarczać niezmienne kolory z powtarzalnością w granicach 0,1dE.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony