• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 2(34)/2005

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  01.03.2005, ~ Administrator   

  Strona 1 z 3

  Ciągłe badania nad nowymi materiałami pozwalają firmie ICA na tworzenie najnowocześniejszych produktów: filozofia firmy zogniskowana na jakości usług i zadowoleniu klienta, wyraża się poprzez inwestowanie w technologicznie zaawansowane urządzenia, nowe laboratoria badawcze, kwalifikacje pracowników i systemy informatyczne.

  Na potwierdzenie zaangażowania się firmy w ciągłe doskonalenie standardów jakościowych i optymalizowaniu organizacji firmy, w celu pełniejszej obsługi klienta, nasza firma uzyskała certyfikat Systemu Jakości na podstawie norm UNI EN ISO 9001. We Włoszech sieć sprzedaży oparta jest na 70 przedstawicielach, którzy zajmują się obsługą klienta w oddziałach i innych placówkach, a także realizują zamówienia specjalne. Za granicą sieć sprzedaży skupia 50 dystrybutorów w 40 krajach.

  Serwis techniczny powierzony został wysoko wykwalifikowanym pracownikom, którzy mają za zadanie służyć pomocą klientowi na każdym etapie zastosowania produktów. Technologiczne zaawansowane produkty pozwala na wszechstronne ich zastosowanie w lakiernictwie.

  Technologia


  Całość skrzydła budynku nowych laboratoriów Badania i Rozwój jest przeznaczona na badania nad nakładaniem produktów. Dzięki dysponowaniu różnego rodzaju urządzeniami używanymi przez lakiernie, mamy możliwości nie tylko testowania produktów formułowanych w różnych warunkach, ale także kontrolowania ich z punktu widzenia nakładania. Jakość nakładania sprawdzana jest w urządzeniach do aplikacji lakieru (walcarki, polewarki, suszarki UV, nakładanie natryskowe).

  Rozwinięte technologicznie badania prowadzone nad produktami oraz współpraca z liderami producentów urządzeń lakierniczych pozwoliły nam na opracowanie lakierów UV, które spełniają wymagania lakiernictwa przemysłowego w różnych sektorach produkcyjnych (drzwi, profile itp.)

  Lakiery UV poliestrowe


  Lakiery UV poliestrowe, stosowane powszechnie do lakierowania paneli poziomych, zwłaszcza dzięki ich ekonomiczności, oferują wystarczającą reaktywność odnośnie szybkości żądanych linii i dobrą nawierzchnię oraz zawierają nienasycone żywice poliestrowe rozpuszczone w styrenie, które pełnią funkcję rozpuszczalnika i reagują z żywicą, mając udział w ten sposób w zawartości suchej pozostałości lakieru.

  Dzięki nabytemu z biegiem czasu doświadczeniu w tworzeniu formuł i nakładania, oferujemy szeroką gamę lakierów UV poliestrowych, spełniając oczekiwania klientów pod każdym względem. Odpowiadając na bieżące potrzeby rynku, ICA zaprezentowała szeroki wachlarz matowych lakierów poliestrowych nawierzchniowych UV, nadających się do nakładania zarówno natryskowo jak i w polewarkach, o walorach estetycznych i jedwabistości podobnej do lakierów nawierzchniowych poliuretanowych, ale o zredukowanym czasie schnięcia i większej twardości powierzchni:

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...