• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 2(82)/2013

  Aktualności i przegląd rynku

  Przegląd inwestycji

  ponad rok temu  01.03.2013, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 2

  Wysoka odporność antykorozyjna szaf dla urządzeń elektrycznych

  Dobrze zaprojektowana malarnia proszkowa spełni swoje zadanie nawet w przypadku znacznego zwiększenia produkcji. Tak też jest w firmie ELSTEEL, choć rozbudowa zakładu ze względu na wzrastające zamówienia jest nieunikniona.

  ELSTEEL-POLAND jest spółką z o.o. z udziałem kapitału zagranicznego (duńskiego). Zakład produkcyjny w Ozimku (koło Opola) wytwarza różnego rodzaju skrzynki stalowe, ale sztandarowym produktem są innowacyjne rozwiązania systemów szaf, obudów i rozdzielnic dla urządzeń elektrycznych. To właśnie modułowe systemy rozdzielnic niskiego napięcia znajdziemy w różnych zakątkach świata.
  Wykrawarka ViPros z podajnikiem firmy Amada.

  Powierzchnia paneli pokryta jest farbą proszkową w dowolnym kolorze z palety RAL, co czyni ją łatwą w utrzymaniu czystości i odporną na uszkodzenia mechaniczne, pozwalając na zachowanie profesjonalnego i eleganckiego wyglądu przez wiele lat. Panele posiadają stopień szczelności aż do IP 55. Fosfatowanie i pasywacja chromem stali wykorzystywanej do budowy paneli umożliwia ich pracę w różnych warunkach atmosferycznych. O wysokich walorach produktów świadczą przyznane certyfikaty (ASTA, CSA, NEFI, IPH, DEMKO, LLOYD?S REGISTER, UL, DNV). Każdą rozdzielnicę zaprojektowano przy pomocy programu EPD (Elsteel Panel Designer). Dla przyszłego użytkownika większe znaczenie ma fakt, że każdy produkt jest zgodny z systemem modułowym (TM). TM jest opatentowanym systemem opartym na modułach z możliwością montażu co 200 mm (w trzech osiach: x, y, z). Pasują do niego wyłączniki, rozłączniki, przekaźniki i inne elementy wyposażenia większości producentów aparatury niskiego napięcia (do 7100 A). Z technicznego i ekonomicznego punktu widzenia optymalnym rozwiązaniem, popartym pracami badawczo-rozwojowymi i przetestowanym w renomowanych ośrodkach na całym świecie, jest podział paneli na trzy sekcje: przedział aparatury funkcjonalnej, przedział kablowy, przedział szyn zbiorczych.
  Szafa wykonana w systemie TM.

  Modułowa koncepcja gwarantuje nieograniczone możliwości przy tworzeniu konstrukcji, której szkielet powstaje ze stali elektrogalwanizowanej grubości 2 mm malowanej proszkowo. Ta spoczywa na modułowej podstawie. Cokół powstaje również ze stali malowanej proszkowo (w kolorze czarnym: RAL 9005). Pokrywy (drzwi) powstają ze stali o grubości 1,5 mm malowanej proszkowo (w kolorze szarym: RAL 7035), zaś płyty montażowe i uchwyty na kable to opcjonalnie stal (RAL 9010) lub alu-cynk.
  Kabina lakiernicza do malowania metodą TRIBO.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...