Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  29.06.2018, ~ Administrator   

  Lakier bez zarysowań, nie pozostają na nim odciski palców, posiada możliwość łatwej samo naprawy, uznany za innowację

  Nowy produkt Od Grupy ICA został zaprezentowany na rynku i już jest o nim głośno. Na rynku pojawiła się nowa linia lakierów ultramatowych, nieulegających zarysowaniom i posiadających możliwość łatwej samonaprawy. Nazywa się X-MATT i została nagrodzona na XYLEXPO, odbywającej się co dwa lata w Mediolanie światowej wystawie technologii do obróbki drewna i elementów dla przemysłu meblarskiego, na której zajęła drugie miejsce w kategorii Nawierzchnia.

  Nowoczesne lakiery linii X-MATT zaskakują swoją wyjątkową wytrzymałością i możliwością łatwej samonaprawy. Zarysowania powierzchni można „wymazać” w ciągu kilku sekund przy pomocy ciepła. Ta innowacyjna linia lakierów do dekoracji wnętrz nadaje się do różnych rodzajów materiałów, ponadto pozwala uzyskać powierzchnie ultramatowe, całkowicie antyrefleksyjne, przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu emisji LZO podczas aplikacji poniżej poziomu możliwego do osiągnięcia przy tradycyjnych produktach UV.

  X-MATT jest odporny na plamy po kawie, odciski palców, zimne płyty (UNI EN 12720) i zarysowania (UNI EN 15186). Jest dostępny w nieskończonej liczbie kolorów i efektów trójwymiarowych, miękki w dotyku, o ograniczonej emisji LZO.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony