• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Budownictwo

  ponad rok temu  03.01.2017, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  W XIV Kongresie PIKS poświęconym ekspansji zagranicznej przedsiębiorstw branży konstrukcji stalowych wzięło udział ponad 150 uczestników oraz zaproszonych gości.
  Prezentację będącą wstępem do tematyki kongresu wygłosił doradca sekretarza stanu  Grzegorz Mickiewicz, który podkreślił, że Polska należy do najbardziej zadłużonych krajów na świecie. Prelegent wskazał cele, jakie Ministerstwo Rozwoju chce osiągnąć na drodze do wzmacniania polskiej gospodarki - wśród nich m.in. rozwój innowacyjności, ekspansję zagraniczną i rozwój regionalny. Oczekiwanymi efektami obranej przez ministerstwo strategii będzie stopniowe zwiększanie tempa wzrostu wartości eksportu towarów oraz udziału eksportu wyrobów wysokiej techniki w eksporcie ogółem. Prelegent podkreślił, że istotną rolę w umacnianiu krajowej gospodarki mogą odegrać również organizacje samorządu gospodarczego, takie jak Polska Izba Konstrukcji Stalowych.
  Wiele na kongresie mówiono o ekspansji zagranicznej i o tym, jak rozwijać się za granicą. Prelegenci przedstawili przykład sprawnie przeprowadzonej kampanii marketingowej, która w przeciągu stosunkowo niewielkiego przedziału czasowego pozwoliła na zwiększenie rozpoznawalności niszowej marki. Szybki rozwój techniki i mediów elektronicznych pozwala na przykucie uwagi potencjalnych klientów, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie proste.
  Przyznane i przedłużone zostały także certyfikaty Producenta Konstrukcji Stalowych. Ogłoszono również wyniki konkursu „Konstrukcja Stalowa – Realizacja Roku 2016”. Nie zabrakło czasu na wyróżnienia dla osób zasłużonych dla rozwoju Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...