• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 3(71)/2011

  Aktualności i przegląd rynku

  Przegląd inwestycji

  ponad rok temu  01.05.2011, ~ Administrator,   Czas czytania 6 minut

  Strona 1 z 3

  Obróbka galwaniczna na najwyższym poziomie

  Nie ma chyba procesu galwanicznego związanego z zabezpieczaniem powłok metalowych, którego nie oferowałaby galwanizernia Galess ze Świdnicy. Tym samym nie ma detalu, którego nie można by poddać obróbce w tym zakładzie.

  Galess Sp. z o.o. to firma składająca się z dwóch zakładów galwanicznych, laboratorium chemicznego i badań środowiska. Specjalizuje się w wykonywaniu powłok galwanicznych o najwyższej jakości. Stosuje najnowsze technologie, wykonuje usługi dla największych firm, m.in. w branży samochodowej i elektronicznej. Firma zatrudnia świetnie wykształconą kadrę zarządzającą i specjalistów o najwyższych kwalifikacjach w zakresie powłok antykorozyjnych, dla których praca jest pasją. Nasza redakcja odwiedziła ten zakład. Przyznać trzeba, że jadąc do galwanizerni, która wykonuje tyle procesów związanych z chemicznym zabezpieczaniem powierzchni, trudno nie zadać sobie pytania o zagrożenia związane z ewentualnym skażeniem środowiska naturalnego. Tymczasem już od początku wizyty na miejscu w zakładzie widać niezwykłą dbałość nie tylko o jak najwyższą jakość oferowanych różnorodnych usług, ale i o ochronę środowiska.
  Fot. K.J. Jurewicz

  W ofercie galwanizerni znajduje się nakładanie powłok: miedziowanie, niklowanie, chromowanie, srebrzenie, fosforanowanie, niklowanie chemiczne, anodowanie aluminium, trawienie i pasywacja stopów miedzi, cynowanie, cynkowanie i cynkowanie mechaniczne. Procesy te mogą zachodzić w wannach na liniach zawieszkowych, w bębnach lub kielichach. Każda linia przeznaczona jest do osobnego procesu, natomiast w kielichach mogą zachodzić różne procesy, jedynie zmienia się anodę.

  Najnowsze technologie
  Edward Szywała prezes zarządu Galess Sp. z o.o.

  - Oferujemy najwyższej jakości obróbkę galwaniczną detali stalowych, mosiężnych i aluminiowych zarówno na zawieszkach, jak i w bębnach i kielichach. Stosujemy najnowsze technologie, wykonujemy usługi dla największych firm w branży samochodowej, elektronicznej i dla wielu innych klientów, oczekujących powłok antykorozyjnych o najlepszych parametrach. Oferujemy dużą moc przerobową, mamy długoletnie doświadczenie oraz wykształconą, fachową i odpowiedzialną kadrę. Detale poddawane są badaniom w nowoczesnym laboratorium chemicznym, wyposażonym w komorę solną, HACH oraz X-Ray - urządzenie do pomiarów grubości powłok galwanicznych metodą rentgenowską. Potwierdzeniem pewności wykonania usługi na najwyższym poziomie jest uzyskanie przez nasze galwanizernie certyfikatu ISO 9001:2008.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...