• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  26.03.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Marcowa Przemysłowa Wiosna nadeszła do Targów Kielce. Zapraszamy do udziału w X Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, które rozpoczynają się dzisiaj (26 marca) i potrwają do 28 marca. „Lakiernictwo Przemysłowe” wystawia się na stoisku nr 95 w hali G.

  Oprócz wystawców z branży obróbki powierzchni, którzy prezentować będą swoje nowości, przygotowano bogaty program, m.in. seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego „Nowości w zabezpieczeniach przeciwkorozyjnych”. Program obejmie takie tematy, jak: nietypowe funkcje farb, farby z aktywowanym cynkiem, farby termoizolacyjne i powłoki odbijające promieniowanie słoneczne. Również inne firmy będą prowadziły prezentacje i wykłady. Wysłuchać będzie można na przykład wykładu „System FreiLacke – proszek na proszek – dedykowany do malowania dużych i ciężkich elementów”.

  Targi dla zwiedzających otwarte są w godz. 9-17. Szczegóły, wraz z listą wystawców, znajdziesz na https://www.targikielce.pl/pl/expo-surface.htm

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...