Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  28.06.2019, ~ Administrator   

  AkzoNobel oferuje już pełną gamę niskotemperaturowych powłok proszkowych z serii Interpon Low-E.

  Firma wprowadziła swoje pierwsze produkty Low-E (szeroką gamę tekstur) pod koniec ubiegłego roku. Teraz do portfolio Low-E została dodana pełna gama gładkich wykończeń Interpon 610, zaprojektowanych specjalnie do utwardzania w temperaturach niższych niż obecnie przyjęty standard 180-190°C.

  Farby dedykowane są producentom przemysłowych konstrukcji stalowych, mebli ulicznych i ogrodowych oraz sprzętu rolniczego i budowlanego. W sumie w ofercie znajduje się 50 produktów o gładkiej powierzchni – w błyszczącym, satynowym lub matowym wykończeniu.

  – Wprowadzenie na rynek nowej serii produktów to przykład tego, jak zawsze staramy się pomagać klientom w zwiększaniu wydajności produkcji, oszczędzaniu energii i zmniejszaniu wpływu na środowisko – wyjaśnia Daniela Vlad, dyrektor zarządzający w firmie AkzoNobel Powder Coatings.

  – Nasza seria produktów Interpon Low-E oznacza, że ​​klienci mogą teraz stosować temperatury polimeryzacji farby w zakresie 150-170°C, bez utraty jakości lub właściwości fizycznych powłoki – dodaje Mark Reekie, kierownik ds. globalnego segmentu powłok proszkowych w przemyśle ogólnym. – Produkt może być utwardzany w czasie od 8 do 40 minut, co pomaga również zwiększyć przepustowość lakierni poprzez krótszy czas pobytu detali w piecu.

  Produkty Interpon 610 Low-E, na bazie poliestru niezawierającego TGIC, są dostępne w szerokiej gamie kolorów, są łatwe w aplikacji i zapewniają wyjątkową odporność na światło oraz warunki atmosferyczne, a przy tym oferują również wszystkie zalety lakierów proszkowych, takie jak brak lotnych związków organicznych, zmniejszona ilość odpadów, a także niższe koszty transportu.

  Nowa seria Interpon Low-E w pierwszym etapie jest wprowadzana na rynek europejski.

  Więcej informacji na temat farb proszkowych AkzoNobel można znaleźć na stronie www.interpon.com.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony