• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  2 miesiące temu  15.07.2021, ~ Administrator   

  Strona 2 z 3

  Znaczenie bezpośrednich relacji podkreśla także Tadeusz Franaszek, prezes Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.

  - W bieżącej działalności gospodarczej kwestia kontaktów pomiędzy uczestnikami procesów produkcyjnych i handlowych ma bardzo duże znaczenie. Ich ograniczenie spowodowane pandemią COVID-19 negatywnie wpłynęło na gospodarkę praktycznie we wszystkich krajach świata. W czasie lockdownu kontakty branżowe, handlowe i techniczne ograniczyły się do spotkań zdalnych. Pozyskiwanie nowych klientów i rynków stało się mocno utrudnione. Chcielibyśmy aby tegoroczne Targi były kolejnym bardzo ważnym wydarzeniem, które stworzyłoby niezapomniane dla jego uczestników miejsce ważnych biznesowych spotkań, ciekawych promocji oraz wysokiej frekwencji wystawców i zwiedzających. Oczekujemy, że Targi ITM rozpoczną nowy okres sukcesów handlowych i dadzą zadowolenie wszystkim, którym brakowało bezpośrednich kontaktów oraz tak istotnej wymiany informacji techniczno-handlowych – stwierdza.

  Co szykują wystawcy?

  Bezpośredni kontakt z nowościami i premierami produktowymi to dla wielu gości jeden z najważniejszych aspektów udziału w targach.

  Część wystawców już dziś zdradza co zamierza pokazać podczas najbliższej edycji. - Planujemy pokazać zarówno roboty, jak i obrabiarki. W tym nowości, takie jak cobot FANUC CRX, którego premiera przypadła na czas głębokiego lockdownu i do tej pory nie był prezentowany szerszej publiczności na dużej imprezie targowej – zapowiada Mateusz Amroziński z FANUC POLSKA.

  Na stoisku BOSCHERT POLSKA będzie można zobaczyć sztandarowe produkty czyli prasę krawędziową CNC i gilotynę CNC. - Oprócz tego pokażemy kompaktowe rozwiązanie do gratowania i szlifowania blach firmy Timesavers, walcarkę do blach CNC firmy Faccin, jeden z wielu modeli pras hydraulicznych firmy Sicmi, oraz oczywiście szeroki zakres oprzyrządowania do pras krawędziowych i wykrawarek narzędziowych – zdradza Wojciech Chudy.

  Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich, tradycyjnie zorganizuje Park Tematyczny ODLEWNICTWO w ramach Forum Odlewniczego FOCAST.

  -To zbiorowe stoisko, w którym uczestniczyć będą polskie odlewnie i dostawcy dla odlewnictwa. Jak co roku będzie to miejsce spotkań i rozmów z potencjalnymi klientami - mówi Tadeusz Franaszek.

  Aktualne trendy

  Świat w ciągu ostatniego roku się zmienił, także w branży przemysłowej. Pandemia wpłynęła w zasadniczy sposób na aktualne trendy. Potwierdzają to wystawcy i partnerzy targów ITM INDUSTRY EUROPE.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony