• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  11 miesięcy temu  15.07.2021, ~ Administrator   

  Strona 1 z 3

  Przed nami pierwsze po kilkunastomiesięcznej przerwie wydarzenie dedykowane branży. Targi ITM INDUSTRY EUROPE już 31 sierpnia otworzą sezon spotkań dla przemysłu. Jak firmy i partnerzy oceniają miniony rok i czas wirtualnych relacji? Czego szczególnie oczekują od targów? Co planują organizatorzy? Znamy odpowiedzi.

  Przygotowaniom do targów ITM INDUSTRY EUROPE na „ostatniej prostej”, towarzyszą optymistyczne analizy rynku.

  Rekordy w przemyśle

  Wskaźnik PMI, obrazujący nastroje w przemyśle, był w czerwcu na rekordowym poziomie 59,4 pkt. Polski przemysł wychodzi z kryzysu, nabierając nowej, niespotykanej dotąd dynamiki. Według najnowszego badania firmy IHS Markit, także prognozy przedsiębiorców z polskiego sektora wytwórczego odnośnie wielkości produkcji w nadchodzącym roku, uległy poprawie.

  - To dla nas ważne prognozy. Przygotowujemy targi z ogromną odpowiedzialnością, mając na uwadze, że przez lata podnieśliśmy poprzeczkę wyjątkowo wysoko. Zapewnienie wystawcom i gościom odpowiedniej jakości biznesowej wydarzenia jest dla nas niezwykle ważne. W minionym roku nie mogliśmy co prawda organizować targów, ale ten czas dobrze wykorzystaliśmy m.in. na wzbogacenie naszej oferty o nowe narzędzie: internetową platformę spotkań. Daje ona firmom dodatkowe możliwości zdobywania kontaktów i międzynarodowych rynków. Rozwiązanie spotkało się z dużym uznaniem naszych wystawców- mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

  Industry Next – remedium na kryzys

  Targi to nie tylko bogata ekspozycja i pokazy maszyn, ale także interesujący program. W hybrydowej formule odbędzie się m.in. zapowiadane już spotkanie Industry Next. Wydarzenie zostanie poświęcone programom wsparcia oraz funduszom ukierunkowanym na rozwój polskiego przemysłu w nowej rzeczywistości. Będzie również miejscem wymiany doświadczeń i dyskusji nt. zastosowania rozwiązań Przemysłu 4.0 oraz internetu rzeczy przez polskich oraz globalnych liderów.

  - Skupimy się na finansowaniu transformacji przemysłowej polskich firm. Powiemy też o robotyzacji i automatyzacji jako ważnym wsparciu produkcji, zwłaszcza w niepewnych biznesowo czasach. Nie zabraknie także tematu Polskiej Doliny Cyfrowej, która jest istotnym filarem rozwoju idei przemysłu 4.0 w Polsce. Mamy świetnych prelegentów z czołowych instytucji i organizacji branżowych oraz ekspertów wywodzących się z firm, które śmiało można określić tytułem: giganci cyfryzacji – dodaje Anna Lemańska-Kramer.

  Targi ITM INDUSTRY EUROPE budują relacje

  Wystawcy ITM INDUSTRY EUROPE od miesięcy czekają na możliwość pokazania światu swoich rozwiązań i powrotu to bezpośrednich spotkań.

  - Musieliśmy bardzo mocno przemodelować dotychczasowy tryb pracy i przejść niemal w 100% na rozmowy online. Od dłuższego czasu dużo się mówi, że klienci są spragnieni spotkań biznesowych face-to-face. Czy rzeczywiście tak jest pokażą właśnie targi. Liczymy więc przede wszystkim na to, że odwiedzający przyjdą z konkretnymi projektami i wyzwaniami, do których będą poszukiwali rozwiązań – mówi Mateusz Amroziński, specjalista ds. Nowych Projektów FANUC POLSKA. Podobnego zdania jest Wojciech Chudy, dyrektor i prokurent BOSCHERT POLSKA - Okres pandemiczny to konieczność dużej zmiany mentalnej a w szczególności przeniesienia spotkań z klientami z osobistych na zdalne. Pomimo faktu, że jest to dużym ułatwieniem nie może zastąpić bezpośredniego kontaktu. Na szczęście nasza firma szybko dostosowała się do tych realiów i dzięki temu obecny rok możemy już nazwać dobrym. ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu to dla naszej firmy długo wyczekiwana impreza branżowa, na której znowu będziemy mogli spotkać się z naszymi klientami. Mamy nadzieję, że pomimo trudnego okresu jakim jest pandemia uda nam się spełnić to założenie. Z naszych rozmów handlowych wynika, że wiele firm oczekuje tych targów –zauważa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata