• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  10 miesięcy temu  16.08.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Interpon, marka farb proszkowych międzynarodowego producenta AkzoNobel, uzyskała niedawno po raz trzeci Deklarację Środowiskową Produktu (EPD) dla swojej gamy produktów Interpon D, potwierdzając ciągłe zaangażowanie firmy w produkcję zrównoważonych rozwiązań.

  Międzynarodowy system EPD niezależnie weryfikuje wpływ produktu na środowisko od początkowej produkcji do jego utylizacji lub recyklingu, przyczyniając się do rozwoju ekologicznego budownictwa.

  − Odnowienie EPD pokazuje, w jaki sposób jesteśmy zaangażowani w zapewnienie całkowitej przejrzystości w zakresie zrównoważonego rozwoju surowców, produkcji i transportu związanego z tworzeniem farb proszkowych serii Interpon D − wyjaśnił Bob Dirks, Global Segment Manager Architectural w AkzoNobel. − Zainteresowanie deklaracjami środowiskowymi w systemach oceny budynków i systemach certyfikacji znacznie wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat, a Interpon nadal jest liderem w dostarczaniu architektom i inżynierom większej wiedzy na temat materiałów, których używają i ich wpływu na środowisko w całym cyklu życia.

  AkzoNobel zobowiązał się również do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla we wszystkich operacjach do 2030 roku. Co więcej, firma dąży do osiągnięcia 100% wykorzystania materiałów w obiegu zamkniętym do końca dekady, a także do zapewnienia 50% przychodów ze zrównoważonych rozwiązań.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...