Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  07.02.2018, ~ Administrator   

  Obecnie obowiązujące przepisy REACH stanowią duże wyzwanie zarówno dla producentów preparatów do obróbki powierzchni, jak również dla ich użytkowników, przed którymi stoją wymagania przede wszystkim w zakresie bezpieczeństwa pracy.

  Laboratorium badawczo-rozwojowe Haug Chemie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyło innowacyjny niesklasyfikowany produkt Eskapon E 5300, który gwarantuje wysoką jakość czyszczącą.
  Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków powierzchniowo-czynnych, które nie są sklasyfikowane jako niebezpieczne, Haug Chemie udowadnia, że brak klasyfikacji produktu na etykiecie i silne działanie czyszczące nie wykluczają się nawzajem.
  Eskapon E 5300 jest pozbawionym związków niebezpiecznych, lekko-alkalicznym koncentratem do czyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń ze wszystkich twardych powierzchni.
  Produkt można stosować w temperaturze 20-90oC i jest rozcieńczalny z wodą w stosunku aż do 1:200. Można go stosować w technologii zanurzeniowej, natryskowej, w myjkach ultradźwiękowych i wysokociśnieniowych oraz do ręcznego zmywania. Jest szczególnie chwalony jako preparat do czyszczenia posadzek za pomocą szorowarek, do czyszczenia maszyn oraz jako preparat do wszelkich zabrudzeń występujących w przemyśle.

  Haug Chemie Polska Sp. z  o.o.
  ul. Łąkowa 1A; 05-822 Milanówek
  Tel: +48 22 724 94 96
  info@haugchemie.pl
  www.haugchemie.pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 8
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony