Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  6 miesięcy temu  05.02.2019, ~ Administrator   

  Antybakteryjne powłoki proszkowe AkzoNobel pomagają utrzymać higieniczne powierzchnie przez cały rok, jednocześnie eliminując niewidoczne zagrożenie zakażenia krzyżowego, np. w szpitalach.

  Farby Interpon AM – ostatnio zastosowane na 2350 klamkach w klinice w Abu Dhabi – zawierają ochronę antybakteryjną BioCote®. Zapewniają one nie tylko znakomite właściwości dekoracyjne, ale także zwalczają drobnoustroje, takie jak bakterie i pleśń. Te antybakteryjne proszki nadają się do szerokiej gamy zastosowań. Zwykle są stosowane w środowiskach, w których ważna jest świadoma higiena, takich jak szpitale, kliniki, przebieralnie, szkoły, a także transport publiczny.

  – Popyt na powłoki przeciwdrobnoustrojowe rośnie ze względu na coraz większe zainteresowanie konsumentów kwestią higieny – wyjaśnia Mark Reekie, Global Segment Manager przemysłowych lakierów proszkowych AkzoNobel. – Interpon AM posiada wszystkie ochronne oraz dekoracyjne właściwości, jakich oczekuje się od wysokiej jakości powłoki proszkowej, a ponadto zapewnia ochronę przed drobnoustrojami.

  Technologia antybakteryjna BioCote® w produkcie Interpon AM nie okazuje „litości”, redukując do 99,99% bakterii i pleśni na powleczonej nią powierzchni, jednocześnie ograniczając ryzyko zakażenia krzyżowego.

  AkzoNobel, przy opracowaniu farby antykateryjnej współpracowała z firmą BioCote, która jest wiodącym na rynku dostawcą rozwiązań antybakteryjnych, posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat AkzoNobel Powder Coatings odwiedź www.interpon.com.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony