• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  8 miesięcy temu  11.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Trzy lata po ogłoszeniu planów inwestycji w dwa nowe zakłady produkcyjne w Chinach, Hempel uruchamia zakład w Zhangjiagang. Fabryki zwiększają możliwości obsługi klientów m.in. z branży morskiej.

  - Uruchomienie Zhangjiagang to ważny krok w kierunku lepszej obsługi naszych klientów z sektora morskiego, energetycznego i infrastrukturalnego. Nowa lokalizacja znacznie skróci czas wprowadzania na rynek zarówno produktów, jak i usług, zwłaszcza w stoczniach wzdłuż Jangcy - mówi Katarina Lindstroem, dyrektor operacyjny i wiceprezes wykonawczy firmy Hempel.

  W związku z tym, że większość światowego przemysłu stoczniowego zlokalizowana jest w Chinach, a ponad 50% chińskich stoczni znajduje się w promieniu 200 km od Zhangjiagang, powłoki przeciwporostowe cieszą się dużym popytem. Właściciele i czarterujący statki na całym świecie nieustannie dążą do zmniejszenia zużycia paliwa, co spowodowało gwałtowny wzrost sprzedaży silikonowych powłok przeciwporostowych, takich jak Hempaguard firmy Hempel.

  Fabryka w Zhangjiagang będzie stopniowo zwiększać wydajność, aby osiągnąć 100 milionów litrów rocznie w 2025 roku, z możliwością dalszego zwiększania produkcji w celu zaspokojenia przyszłego popytu.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...